Jump to content

[REL] OS Detector v1.0 [BETA]


LaZ

Recommended Posts

OS Detector.

OS - Operating System

ex.: Windows, Linux etc..

Cand un jucator se conecteaza, in consola apare ce sistem de operare este folosit de jucator. Windows NT, 2000 sau XP sau Windows 95 sau 98.

Nu cred ca ajuta la ceva, dar m-am gandit sa-l public.

BUG: In loc de numele jucatorului apare <null>. Voi incerca sa repar bug-ul in versiunile urmatoare cand va fi suportat Linux-ul si alte sisteme de operare.

Download:

<REMOVED>

Link to comment
Share on other sites

laz tu esti putin noob la faza asta, sa-mp nu se poate juca decat de pe windows, Linux, Mac NOT SUPPORTED.

1) =))

2) A zis cineva de MAC ?

3) SA-MP se poate juca si pe alte sisteme de operare...

Dar... Care ar fi intrebuintarea lui mai exact?

Nu cred ca ajuta la ceva, dar m-am gandit sa-l public.

Link to comment
Share on other sites

bv lazlow... ce ma k eu dupa cum vad, lazlow are pasiunea asta n el o sa ma ia in curand la scripting si sa-mp deci lazlow o sa fie noul Cel mai bun scripter din romania (nu zic eu asta, ci altii)...

-Toate tutorialele postate intra aici sau puneti-le direct [url=http://www.sa-mp.ro/forum/index

Link to comment
Share on other sites

Guest farse

Cel mai bun scripter,minor(adolescent,sau la ce grupa se coprinde varsta lui),din romania,sunt altii si mai destepti,care is pe la MicroSoft,RockStar,dar tot pe acolo o sa ajunga si Laz  :D

Link to comment
Share on other sites

Foarte super ;D (grea-i romana), nu-i prea folositor dar totusi e primul tau plugin.

Cel mai bun scripter,minor(adolescent,sau la ce grupa se coprinde varsta lui),din romania,sunt altii si mai destepti,care is pe la MicroSoft,RockStar,dar tot pe acolo o sa ajunga si Laz  :D

Cel mai bun de pe SA-MP nu cel mai bun din Romania ca sunt altii care stiu mai mult.

B-Zone: Role Play Server -  77.81.202.202:7777 [url=http://www.game-monitor.com/sa-mp_GameServer/77.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

seif,y_less,andre,astro,fear.

in aafra de cmg nu-i nimeni roman! si fear ce-i asa de tare ca a facut modu GF? intr-adevar l-a facut el si e cel mai jucat gm parca dar altceva n-a facut

Imi aduc aminte cand jucam pe versiunea 0.1.. ala era SA-MP adevarat.

Va salut cu respect (pe cei care merita).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.