Jump to content

vanReal fermecatorul


usera6hkn9975gb

Recommended Posts

Acum 49 minute, LucaPawnL a spus:

Ba oameni dupa ce ca ma injura si minte ca ma suna in confa de 30 de minute cand n-a avut nici tupeu sa intre in confa cu mn m-am plictisit si am zis sa-l prezit si p-aici @VanREAL sper sa-ti plake =]]

video 1 

video 2

mda asa persoane sa tot intalnesti in romania =]] are 12 ani si zice ca ma bate.

Pai si de ce ii faci reclamatie aici la ceva ce a fost in privat ?

Nu stim subiectul de ce va certati si atata timp cat nu este ceva legat de pe sa:mp si chit ca este fondatorii au pus la dispozitie trade-uri si tot felul de ajutor ce va pot anticipa tepele ce se dau.

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Tu ești de fapt un „rău” a sampului Românessc, pentru că într-o ceartă trebuie să rezolvi totul în favoarea ta, pentru că de la un -rep că ești prost scripter (și eu cu @Mento am zis de la început că ești doar o cauză pierdută și aveai din start de la mine și de la el -rep, și toată lumea te știe ca un scripter apărut după o noapte în care a plouat, tu și ciupercile, așa te înmulțești cu câtă prostie ai)

Dacă mă uit și dacă cerem și administratorilor niște dovezi din topicuri mai vechi, dovedim asta cu poze, că ești doar un copil ce are arfe de mare scripter dar de fapt nu știe să facă un loop (sau dacă știi, îl faci infinit).

Dacă stau bine și îmi aduc aminte, țin foarte bine minte că aveai topic „SERVICII SCRIPTING LUCAPAWNL” pe comunitatea alternativă, și de acolo ai deja tot topicul ăla plin de „nu recomand”, pentru că ți s-au cerut dovezi că ești scripter și ai spus că „în privat”, ți-a dat mesaj Mentosan și te-am băgat într-o confă, am început și eu și el să râdem de tine, și asta încă facem

(Ah, parcă făceai 18 ani în 2019 frate image.png.8302c208a61274d0282df2e7c90db1c6.png)

Link to comment
Share on other sites

Acum 15 minute, andreiusq a spus:

Tu ești de fapt un „rău” a sampului Românessc, pentru că într-o ceartă trebuie să rezolvi totul în favoarea ta, pentru că de la un -rep că ești prost scripter (și eu cu @Mento am zis de la început că ești doar o cauză pierdută și aveai din start de la mine și de la el -rep, și toată lumea te știe ca un scripter apărut după o noapte în care a plouat, tu și ciupercile, așa te înmulțești cu câtă prostie ai)

Dacă mă uit și dacă cerem și administratorilor niște dovezi din topicuri mai vechi, dovedim asta cu poze, că ești doar un copil ce are arfe de mare scripter dar de fapt nu știe să facă un loop (sau dacă știi, îl faci infinit).

Dacă stau bine și îmi aduc aminte, țin foarte bine minte că aveai topic „SERVICII SCRIPTING LUCAPAWNL” pe comunitatea alternativă, și de acolo ai deja tot topicul ăla plin de „nu recomand”, pentru că ți s-au cerut dovezi că ești scripter și ai spus că „în privat”, ți-a dat mesaj Mentosan și te-am băgat într-o confă, am început și eu și el să râdem de tine, și asta încă facem

(Ah, parcă făceai 18 ani în 2019 frate image.png.8302c208a61274d0282df2e7c90db1c6.png)

Sustin o parte din ce zici despre el dar nu sustin idea de a rade de o persoana indiferent de ce cauze face.

  • Like 1

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, LucaPawnL said:

cer tc + stergerea topic-ului doar hate p-aici ms

Pentru ce T/C si stergerea topicului? Pentru că MINȚI? Ești doar un mincinos al sampului, nu „șmecheraș” al sampului, mark my words, ok?

Apropo, în loc să dai 25 de lei pe „discord nitro”, poți să îți iei un manual de clasa a 6 a ca să înveți să folosești virgule.

Edited by andreiusq
Link to comment
Share on other sites

Acum 19 minute, LucaPawnL a spus:

cer tc + stergerea topic-ului doar hate p-aici ms

Esti singura persoana ce face 'hate' aici.

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.