Jump to content

sters


Edw24

Recommended Posts

1 minute ago, _SIRIUS_ said:

Tu stii ma macar cum arata 50 euro? :)))

Esti vai de putza ta acolo unde esti..cine stie in ce ghena de gunoi te afli si ce ai zis ii dau teapa astuia, ma fac cu gm perfect si gata imi fac server si curg banii?

Ba copile...pana si un prunc de 13 ani are gandire mai ok decat tine, eu am atatea afaceri incheiate cu succes si repet clientii au fost super multumiti si vii tu un cacalau de baraglanda de tigan si ma faci tot pe mine tepar? Ba saracie sa iti ei lumanari de toti banii, si stii ce ma bucur ce-l mai mult? Ca ai o versiune vai pla ei ca si tine daca imi inspirai incredere primeai tot produsul fara nici-o problema asa cum l-au primit toti cumparatorii de pana acum. 

In concluzie, vezi-ti te rog de foamea ta si nu mai sufoca oamenii esti un lingau dupa cum am zis...dar nu ma mir dc ma mai mir :)) presupun ca ai avut parte de o educatie aparte la cort unde ai crescut tu...vb ai ce vezi acasa faci si la scoala/societate asa ca REPET! Canta la alta masa!

Deja o dai in rasism si nu agreez asemenea chestii, acolo la Iasi la tine asa te-au invatat? sa te scarpini la savarina si sa-ti suflii mucii fara sa-ti iei servetel?

Ai grija la limbaj nu uita ca esti mai negru decat mine daca dau niste poze te rog frumos tati ;) vorbim despre cort dar stai la casa cu gardi lemn verde ;))

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Sebastian Ioan a spus:

Deja o dai in rasism si nu agreez asemenea chestii, acolo la Iasi la tine asa te-au invatat? sa te scarpini la savarina si sa-ti suflii mucii fara sa-ti iei servetel?

Ai grija la limbaj nu uita ca esti mai negru decat mine daca dau niste poze te rog frumos tati ;) vorbim despre cort dar stai la casa cu gardi lemn verde ;))

Exact cum am zis, si sustin esti un frustrat care isi baga degetul in fund pt 50 euro. Esti constient ca staff-ul v-a analiza toate dovezile si vei zbura definitiv din aceasta comunitate...?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, _SIRIUS_ said:

Exact cum am zis, si sustin esti un frustrat care isi baga degetul in fund pt 50 euro. Esti constient ca staff-ul v-a analiza toate dovezile si vei zbura definitiv din aceasta comunitate...?

Nu inteleg de unde pana unde amenintarile astea cu „vei zbura definitiv din comunitate”, pai ce? sa-mp romania e singura comunitate ce se bazaeaza pe samp? mai exista si alte forumuri la fel, doar ca asta e unul dintre cele mai vechi si unul dintre cele mai bune, daca nu chiar cel mai bun.

inceteaza cu amenintarile, pentru ca nici mie nu imi inspiri incredere, si voiam sa iti dau comment din prima cu -rep, doar ca am zis sa fiu baiat si pentru ca nu te cunosc, sa te las in pace, e rasism tot ce faci, omu e in italia ca e la munca, si tu daca te-ai duce in italia te-ai duce la munca, doar sa nu freci lula pe acolo, si culesu de capsuni e o meserie, stai calm. Are bani in mana? Are, so, unde e problema?

@Sebastian Ioan e trusted, am lucrat foarte putin cu el si am primit tot ce am avut de primit, fara sa ii dau ceva buguit si asa mai departe.

Daca nu era versiunea actuala nu te mai plangeai pe toate forumurile ca „MI-A DAT TEAPA PE UN GAMEMODE DE VERSIUNE INFERIOARA”, accepta ca ai luat teapa si asta e.

Si ceea ce e mai amuzant, e ca ii pui in topicul cu gamemode-ul free, iti pui prietenii sa scrie „POATE E KEYLOGGER, NU DESCARCATI!”, da' nu e ca si cum se vede ca ai reactionat cu „thanks” la comentariu.

Edited by andreiusq
Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, andreiusq a spus:

Nu inteleg de unde pana unde amenintarile astea cu „vei zbura definitiv din comunitate”, pai ce? sa-mp romania e singura comunitate ce se bazaeaza pe samp? mai exista si alte forumuri la fel, doar ca asta e unul dintre cele mai vechi si unul dintre cele mai bune, daca nu chiar cel mai bun.

inceteaza cu amenintarile, pentru ca nici mie nu imi inspiri incredere, si voiam sa iti dau comment din prima cu -rep, doar ca am zis sa fiu baiat si pentru ca nu te cunosc, sa te las in pace, e rasism tot ce faci, omu e in italia ca e la munca, si tu daca te-ai duce in italia te-ai duce la munca, doar sa nu freci lula pe acolo, si culesu de capsuni e o meserie, stai calm. Are bani in mana? Are, so, unde e problema?

@Sebastian Ioan e trusted, am lucrat foarte putin cu el si am primit tot ce am avut de primit, fara sa ii dau ceva buguit si asa mai departe.

Daca nu era versiunea actuala nu te mai plangeai pe toate forumurile ca „MI-A DAT TEAPA PE UN GAMEMODE DE VERSIUNE INFERIOARA”, accepta ca ai luat teapa si asta e.

Te rog verifica dovezile, si abia atunci trage o concluzie.

Exact nu este versiuena actuala insa si versiunea pe care o are e foarte muncita de mine si daca ai fii in locul meu presupun ca ai face la fel.

EDIT: Presupun ca tot eu iau teapta si tot eu sunt tepar, dupa cum am spus..as vrea sa analizeze un membru staff dovezile si atunci o sa se convinga!

Edited by _SIRIUS_
Link to comment
Share on other sites

Just now, _SIRIUS_ said:

Te rog verifica dovezile, si abia atunci trage o concluzie.

Exact nu este versiuena actuala insa si versiunea pe care o are e foarte muncita de mine si daca ai fii in locul meu presupun ca ai face la fel.

In legatura cu amenintarile, verifica te rog comentariile eu nu l-am jignit pana sa ma jigneasca el in comentarii.

Pai am verificat deja dovezile si am si tradus ceea ce era in dovezi, ca se mai pot face magarii sa ceara X banii de la Y ca si cum ar fii factura si asa mai departe.

image.thumb.png.6b996acea3e2936c55ef5103a87bbb8a.png

Banii ti-au intrat automat in HOLD, pentru ca e o noua metoda de verificare de la paypal pentru ca este o suma destul de mare pentru contul tau pana acum.

Daca l-ai vazut ca injura, trebuia sa ii vorbesti frumos, poate se potolea, dar ok, injuram ca la usa cortului.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, andreiusq a spus:

Pai am verificat deja dovezile si am si tradus ceea ce era in dovezi, ca se mai pot face magarii sa ceara X banii de la Y ca si cum ar fii factura si asa mai departe.

image.thumb.png.6b996acea3e2936c55ef5103a87bbb8a.png

Banii ti-au intrat automat in HOLD, pentru ca e o noua metoda de verificare de la paypal pentru ca este o suma destul de mare pentru contul tau pana acum.

Daca l-ai vazut ca injura, trebuia sa ii vorbesti frumos, poate se potolea, dar ok, injuram ca la usa cortului.

Banii nu au intrat in cont, te rog sa te uiti la dovezi si o sa te convingi!

A doua zi imi da mesaj si imi spune daca nu ii dau baza configurata cu tabelele pt panel anuleaza tot si imi posteaza tot!

Si te rog daca nu stii despre ce e vb nu mai comenta...e ok ti-ai dat cu parerea insa v-a analiza un membru staff competent problema! 

O zi faina!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, _SIRIUS_ said:

Banii nu au intrat in cont, te rog sa te uiti la dovezi si o sa te convingi!

A doua zi imi da mesaj si imi spune daca nu ii dau baza configurata cu tabelele pt panel anuleaza tot si imi posteaza tot!

Si te rog daca nu stii despre ce e vb nu mai comenta...e ok ti-ai dat cu parerea insa v-a analiza un membru staff competent problema! 

O zi faina!

Nu stii ce e ala refund? Ceea ce am facut dupa ce nu imi mai raspundeai la mesaje.

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, andreiusq a spus:

Ce pot zice, nu sunt prietenul tau, „nu mai comenta daca nu stii despre ce vorbesc”, dar cand e un prieten de al tau lasa-l sa turuie tot ce i-ai spus. :))))))

buna asta, -rep, scammer.

Exact, nu stii despre ce e vorba. Uite aici toata conversatia pe care am avut-o cu el si te rog sa te uiti in detaliu si o sa te convingi.

https://imgur.com/gallery/RIsoZ8N

Sa te uiti de sus in jos, si dai pe load +36 sa arate toate pozele

Edited by _SIRIUS_
Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, Sebastian Ioan a spus:

Nu stii ce e ala refund? Ceea ce am facut dupa ce nu imi mai raspundeai la mesaje.

Deci acum zici ca ai dat refound? :))))

Coaie te pierzi in minciunile tale parca mi-ai dat 50 euro :)))

pozica: https://imgur.com/3vngM8h:

Link to comment
Share on other sites

Lasa-l @_SIRIUS_ , ca asta e copil facut praf de mama natura , lasa-l in morti lui ca nu ai cu cine doar iti consumi nervi aiurea , asta deaceea e nascut sa de.a tepe.

          semnatura2.png

                   Come Here GIF

                    wNFkJlA.png&key=bb47ffe29db1106e8aa2fc4de53bd42650d1f73b69813ef7439281d0a1393ad9            

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, WeAreLegion said:

Lasa-l @_SIRIUS_ , ca asta e copil facut praf de mama natura , lasa-l in morti lui ca nu ai cu cine doar iti consumi nervi aiurea , asta deaceea e nascut sa de.a tepe.

Scz ca ma bag, dar fix tu ai venit sa vorbesti de teapa? 

c.e.o your-code.ro

Link to comment
Share on other sites

E țepar coae, informează-te și tu când faci o afacere mai ales ca e vorba de 50e nu 5-10e, 5 sau 10e are oricine, dar 50e deunde sa aibă pârlitu asta, ca e carantina și nu poate ieși la cerșit sa facă bani e închis sezonu de cerșit momentan. Și încearcă sa se și scoată ma da prost poți sa fi Sebastian nustiu după ce mai trăiești. 

Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, -TnT-cLsTyLe a spus:

E țepar coae, informează-te și tu când faci o afacere mai ales ca e vorba de 50e nu 5-10e, 5 sau 10e are oricine, dar 50e deunde sa aibă pârlitu asta, ca e carantina și nu poate ieși la cerșit sa facă bani e închis sezonu de cerșit momentan. Și încearcă sa se și scoată ma da prost poți sa fi Sebastian nustiu după ce mai trăiești. 

Uite ca mai sunt si specimene ca el...dar faza e ca e jigodie de aia...tot eu sunt tepar dupa cum am spus s-a dat singur de gol am pus toate dovezile in reply-urile pe care l-am lasat!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.