Jump to content

sters


Edw24

Recommended Posts

"ORICE PROBLEMA CARE APARE IN DECURSUL A 3 ZILE V-A FI REZOLVATA DE CATRE MINE." atat timp cat tu esti creatorul sau cel ce a modificat acest GM totalmente,isi asuma responsabilitatea pe munca depusa,chiar daca sunt anumite probleme,esti obligat sa le rezolvi tu, indiferent de timpul care a trecut dupa procurare. Astea sunt greselile tale,dc omul trebuie sa plateasca pentru asta?

Edited by K H A I N
Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, K H A I N a spus:

"ORICE PROBLEMA CARE APARE IN DECURSUL A 3 ZILE V-A FI REZOLVATA DE CATRE MINE." atat timp cat tu esti creatorul sau cel ce a modificat acest GM totalmente,isi asuma responsabilitatea pe munca depusa,chiar daca sunt anumite probleme,esti obligat sa le rezolvi tu, indiferent de timpul care a trecut dupa procurare. Astea sunt greselile tale,dc omul trebuie sa plateasca pentru asta?

Orice problema gasita in decursul a 3 zile de testare v-a fi rezolvata free de catre mine, dupa 3 zile cumparatorul poate edita ceva incorect si acolo nu mai e responsabilitatea mea.

In orice caz, probleme nu sunt!

Link to comment
Share on other sites

Acum 13 ore, WeAreLegion a spus:

Astept parerii despre @_SIRIUS_ sa stiu are rost sa ma complic , la afacere.

Afacere incheiata cu succes, a dat primul, si-a primit produsul. Astept sa confirmi te rog.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

La 05.05.2020 la 12:00, _SIRIUS_ a spus:

Afacere incheiata cu succes, a dat primul, si-a primit produsul. Astept sa confirmi te rog.

recomand , cu succes

  • Like 1

          semnatura2.png

                   Come Here GIF

                    wNFkJlA.png&key=bb47ffe29db1106e8aa2fc4de53bd42650d1f73b69813ef7439281d0a1393ad9            

Link to comment
Share on other sites

Acum 47 minute, Sebastian Ioan a spus:

up up n-a mai dat up de sambata sa mai dea si el o teapa ca l-au dat astia de la gta-samp afara si vrea sa il vanda acuma ca nu stie sa-i repare bugurile

Uita-te la recomandari jigodie, oricine poate contacta baietii la care le-am vandut gm-ul. Tu esti o lepra de om care este extrem de toxica pentru comunitatea de sa-mp din Romania.

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, Sebastian Ioan a spus:

te recomand esti de incredere vinzi gm full bugs :)))))))))))))))

Stii, cand esti prost viata e mai usoara, e adevarat? :)))))))

Nu stii sa faci o conectare la baza de date, ai o versiune inferioara la GM, nu o sa pui tu vreodata mana pe versiunea actuala asa ca canta te rog la alta masa, sau fa ce stii tu mai bine fii un lingau cu apucaturi de tigan ajuns in Italia! ;)

Edited by _SIRIUS_
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, _SIRIUS_ said:

Stii, cand esti prost viata e mai usoara, e adevarat? :)))))))

Nu stii sa faci o conectare la baza de date, ai o versiune inferioara la GM, nu o sa pui tu vreodata mana pe versiunea actuala asa ca canta te rog la alta masa, sau fa ce stii tu mai bine fii un lingau cu apucaturi de tigan ajuns in Italia! ;)

Prost esti tu daca era versiune buna sau ceva nu plangeai peste tot :)) plangi de ce ? ca ti-am dat 50€ si acum faci d-astea ca am postat un full bugs fac ce vreau cu el odata ce ti-am dat banii vrei sa-ti dau iar 50€ daca-mi dai dovezi ca e gol frigiderul fac live si ti trimit prin paypal

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, Sebastian Ioan a spus:

Prost esti tu daca era versiune buna sau ceva nu plangeai peste tot :)) plangi de ce ? ca ti-am dat 50€ si acum faci d-astea ca am postat un full bugs fac ce vreau cu el odata ce ti-am dat banii vrei sa-ti dau iar 50€ daca-mi dai dovezi ca e gol frigiderul fac live si ti trimit prin paypal

Tu stii ma macar cum arata 50 euro? :)))

Esti vai de putza ta acolo unde esti..cine stie in ce ghena de gunoi te afli si ce ai zis ii dau teapa astuia, ma fac cu gm perfect si gata imi fac server si curg banii?

Ba copile...pana si un prunc de 13 ani are gandire mai ok decat tine, eu am atatea afaceri incheiate cu succes si repet clientii au fost super multumiti si vii tu un cacalau de baraglanda de tigan si ma faci tot pe mine tepar? Ba saracie sa iti ei lumanari de toti banii, si stii ce ma bucur ce-l mai mult? Ca ai o versiune vai pla ei ca si tine daca imi inspirai incredere primeai tot produsul fara nici-o problema asa cum l-au primit toti cumparatorii de pana acum. 

In concluzie, vezi-ti te rog de foamea ta si nu mai sufoca oamenii esti un lingau dupa cum am zis...dar nu ma mir dc ma mai mir :)) presupun ca ai avut parte de o educatie aparte la cort unde ai crescut tu...vb aia ce vezi acasa faci si la scoala/societate asa ca REPET! Canta la alta masa!

Edited by _SIRIUS_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.