Jump to content

Vand panel og-times de la 0 *compatibil gm hpq*


consty

Recommended Posts

Va salut, draga comunitate.

In acest topic vreau sa promovez vanzarea unui nou panel, nu prea l-am vazut asa ca am decis sa fac unul.

Se face compatibil cu orice fel de mama de baza daca desigur doriti (se adauga 5e la plata)

Cer 15Euro(metode de plata: paypal,paysafecard)

Se ofera suport timp de o saptamana de la cumpararea acestuia.

Mai multe despre panel decat se spune aici va astept cu un PM sau pe Discord (consty#1337)
Nu vreau comentarii negative care sa nu aiba sens. Daca ma cunoasteti va rog sa spuneti ce parere aveti de serviciile pe care le ofer.

Acest panel nu va fi  pus de net de mine sau de vreun viitor cumparator fiindca il voi da la cine vad serios.

Despre panel:

-colorswitch

-asemanator og-times 90%

-detine un sistem de aplicatii helper

-va fi adaugat un update major de adaugare de prieteni ATENTIE DIRECT DIN PANEL

-adminpanel/newspanel/leaderpanel/top s.a.m.d

-contine tot ce trebuie pentru o comunitate serioasa

-acesta vine compatibil cu gamemodeul B-HOOD postat de domnisorul @HPQ123

-sistem de recover password 100% functional, daca il pui pe webhost merge.image.thumb.png.224fec8fe776eeeeeb2d1674772e6287.png

-se poate realiza conexiunea la forum pentru inca 10e *in total 25e daca nu vreti sa va schimb baza*

-orice fel de update major va costa inca 10e, fiindca da, ofer si servicii de web developing separat.

Cum am zis si mai sus, orice detaliu se va oferi in privat pe Discord sau in PM!

Stiu ca am scris un capitol dintr-o carte aici dar va multumesc celor care ati acordat timp pretios pentru a citi in intregime sau peste 50% din topic.
 

Edited by consty
modificare de titlu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

de mentionat, detine calculator puncte premium exact ca b-hood doar ca sub alta forma
image.thumb.png.2b62ddc24238bad0c254162148e010c6.png

-adaugat sistem de adaugare prieteniimage.thumb.png.aa9d3097483a88ffc94ba389ba0070f2.png
mentionez ca orice bug gasit la panel in termenul de 7 zile de la cumparare va fi rezolvat de mine :) desigur ca fara bani
 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, AndreiAdv said:

Recomand, arată bine până acum, doar încearcă să modifici cumva aspect-ul la acel calculator de puncte premium. keep work consty.

e versiunea alpha inca, o sa il fac exact pe raducu si poate cu istoricul donatiilor :)

Link to comment
Share on other sites

La 09.04.2020 la 19:00, consty a spus:

Va salut, draga comunitate.

In acest topic vreau sa promovez vanzarea unui nou panel, nu prea l-am vazut asa ca am decis sa fac unul.

Se face compatibil cu orice fel de mama de baza daca desigur doriti (se adauga 5e la plata)

Cer 15Euro(metode de plata: paypal,paysafecard)

Se ofera suport timp de o saptamana de la cumpararea acestuia.

Mai multe despre panel decat se spune aici va astept cu un PM sau pe Discord (consty#1337)
Nu vreau comentarii negative care sa nu aiba sens. Daca ma cunoasteti va rog sa spuneti ce parere aveti de serviciile pe care le ofer.

Acest panel nu va fi  pus de net de mine sau de vreun viitor cumparator fiindca il voi da la cine vad serios.

Despre panel:

-colorswitch

-asemanator og-times 90%

-detine un sistem de aplicatii helper

-va fi adaugat un update major de adaugare de prieteni ATENTIE DIRECT DIN PANEL

-adminpanel/newspanel/leaderpanel/top s.a.m.d

-contine tot ce trebuie pentru o comunitate serioasa

-acesta vine compatibil cu gamemodeul B-HOOD postat de domnisorul @HPQ123

-sistem de recover password 100% functional, daca il pui pe webhost merge.image.thumb.png.224fec8fe776eeeeeb2d1674772e6287.png

-se poate realiza conexiunea la forum pentru inca 10e *in total 25e daca nu vreti sa va schimb baza*

-orice fel de update major va costa inca 10e, fiindca da, ofer si servicii de web developing separat.

Cum am zis si mai sus, orice detaliu se va oferi in privat pe Discord sau in PM!

Stiu ca am scris un capitol dintr-o carte aici dar va multumesc celor care ati acordat timp pretios pentru a citi in intregime sau peste 50% din topic.
 

Recomand!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
6 hours ago, INEXIB said:

e pe net coaie pus de el esti prost?

te rog sa-ti pastrezi un limbaj frumos, nu ti-am vorbit urat, si versiunea aia a lui e alta versiune fata de cea de la vanzare, asa ca mai du-te-n pula mea.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.