Jump to content

Romania Sumo Server


Recommended Posts

Pentru inceput, va zic ca e un server simplu, for fun, fara chestii noi cum sunteti voi obisnuiti pentru ca il am din anii 2011-2012 si nu i-am facut nimic. Abia acum am inceput sa joc asa la caterinca cu un prieten de-al meu si m-am gandit sa-l hostez. Nu stiu cat timp o sa-l tin, dar daca vor fi jucatori cu siguranta ca am sa-l las deschis.

Ce trebuie sa faceti pe server?
Ei bine, dupa cum are si numele, e server de SUMO. Fiecare jucator primeste cate un vehicul si nu trebuie sa iesiti din el, sa distrugeti complet vehiculul sau sa cadeti de pe platformele respective.
Fiecare harta are un anumit timp de castig: pe hartile cele mai mari trebuie sa rezistati 300 de secunde iar la cele mai mici 250 de secunde (scrieti /map ) si aflati informatiile.
Cand un jucator castiga, se schimba harta (sunt 21 de harti in total)

 

Adresa DNS: sumo.ro-ph.com:7777

Sper sa va placa! :)

Este gazduit la Zonek.ro si va recomand serviciile lor.

 

  • Like 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, CritteR said:

Pe server scrie ca e gazduit de RO-PH.com 🤔

Untitled.png

Daaa....am uitat iar să modific. Am trecut așa când l-am ținut pt 2 zile pe PC la mine, apoi l-am hostat si mna... O să modific azi acolo.
Edit: Gata, am modificat.

  • Like 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.