Jump to content

nobilzeus scripterul sezonului


VLM

Recommended Posts

Bun, i-am cumparat gamemode-ul terone rpg, am zis ca e om serios.

Mi l-a dat, m-a ajutat la inceput, dupa un timp nu a mai raspuns mANX0D3.pngLe-am rezolvat singur pe parcurs, dupa care un baiat m-a contactat sa ii adaug ce se vede si in poza, omul a raspuns imediat si a acceptat. Mi-a spus ca o sa termine DUMINICA, ceea ce nu s-a intamplat, nu a mai raspuns. Pe sa-mp.ro intra, PM nu se uita, discord nu stiu daca intra, important e ca nu mai raspunde si ca s-a futut pentru 10E. Il consideram baiat ok pana sa moara pentru 10E, pacat ca au fost paypal, se poate da refund printr-un ticket.

Nu ma consider scripter experimentat, eu nu am invatat limbajul citind dupa net, pentru mine e o "joaca". L-am invatat din probleme si tutoriale pe net. Pot adauga si eu neon, dar cu sisteme complicate nu ma ocup de aceea l-am contactat pe el.

Toate dovezile aici: https://imgur.com/a/C1i2qCn

#retras

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, nobilzeusAdv said:

Ti am dat gamemode ul nu am alta responsabilitate , te mai dai si scripter in plm

Ti-am dat 10E pe gamemode, tu care cereai 5E, spui ca oferi support si nici nu raspunzi. Dupa care ti-am mai dat iar 10E sa-mi faci ce se vede în poza, unde mi-ai dat gamemode-ul? Nu ma dau scripter, citeste ultima faza, scriptere.

Edited by VLM

#retras

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, buNNy said:

@nobilzeusAdv nu era obligat sa iti faca tot ce vrei...

Din moment ce i-am dat 10E pentru update-urile cerute si nu le-am primit, cum adica? I-am dat 10E pt gamemode, bun l-am primit si i-am mai dat 10E pt update-uri, si nu a mai raspuns, eu oferindu-i banii.

Edited by VLM

#retras

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, nobilzeusAdv said:

ti am zis cand imi dai toti bani, nu doar banii pe gm

Ce toti banii ma ? Bai vere, o dai la intors? Se vede ca te-ai futut pentru 10E, in poze se vede foarte bine ca ai zis altceva si acuma ? Ce bani sa mai iti dau ma ? ti-am dat 10E pentru gm si inca 10E pt update-uri, ce bani mai vrei ?

  • Like 1

#retras

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.