Jump to content

Vand gamemode Kround (actual) - updatat


Babu

Recommended Posts

Salut sa-mp romania, astazi vreau sa vand gamemode-ul kround caruia i am adaugat eu niste update-uri si o optimizare mult mai buna fata de ce era cand am facut rost de gamemode-ul lor.

Update-urile constau in:

- sistem de amanet si exchange, va puteti amaneta casa, bizz-ul si masina si va puteti cumpara din amanet ori laptop ori Iphone.

- sistem de events + refacut quest-ul, cu mapa la el.

- rezolvat bugul de la /gps + joburile au fost aranjate (erau puse prost ca locatie si in /jobs si cand dadeai /work)

- adaugat un sistem unic de misiuni, deocamdata sunt doar 2 misiuni, pe viitor va pot adauga in 1-2 misiuni gratis la propunerea dvs. 

https://www.youtube.com/watch?v=t7mQuF_5hNM

 

- refacut mini-jobul ferma de gaini (acum dupa ce termini iti apare un textdraw deasupra logo-ului cu timpul in care vei ridica ouale)

- rezolvat bugul de la personal pet

- schimbat textdraw-ul de la ceas si logo-ul server-ului.

- refacut sistemul de /skins (Skin personal)

- optimizat gamemode-ul + acum obiectele apartamentelor, actorii si dialogurile sunt intr-un include

- criptarea parolelor sunt acum in md5 nu cum erau inainte in whirlpool

- schimbat textdraw-ul de la speedometer + rezolvat bugul cu combustibilul la motoare.

Imagini cu gamemode-ul: https://imgur.com/a/5RfJdOn

Pretul il dau pe PM, vanzarea se face doar cu intermediar.

P.S Puteti sa vedeti server-ul pe host, astept PM pentru al vedea in detaliu.

Link to comment
Share on other sites

Iti spun de la inceput, nu e hate e doar o parere

Sincer, nu cred ca este ceva foarte wow ceea ce are gamemode-ul, plus ca sunt doar 2-3 update-uri dupa parerea mea si destul de usoare, gen daca ar exista un scripter mediu-expert, care sa inceapa un edit lafel, il va face foarte rapid, ceea ce vreau eu sa spun e ca nu prea se merita sa il vinzi, nu de alta, doar ca nu e foarte wow.

Link to comment
Share on other sites

On 1/14/2020 at 3:02 PM, Vali Samp said:

de ce e asa ieftin ?

Deoarece ma las de sa-mp

On 1/14/2020 at 5:29 PM, jumainkain said:

Iti spun de la inceput, nu e hate e doar o parere

Sincer, nu cred ca este ceva foarte wow ceea ce are gamemode-ul, plus ca sunt doar 2-3 update-uri dupa parerea mea si destul de usoare, gen daca ar exista un scripter mediu-expert, care sa inceapa un edit lafel, il va face foarte rapid, ceea ce vreau eu sa spun e ca nu prea se merita sa il vinzi, nu de alta, doar ca nu e foarte wow.

În primul rand acest gamemode nu exista pe net, plus ce sisteme are gamemode sunt destul de unice, ce am scris în anunț e o mica parte din ce exista pe sv, acest sv kround a avut 150 de player zilnic, eu unul zic ca merita acest mod de joc 5€

P.S Cine vr sa vadă pot oferi IP ul pentru testare. 

Link to comment
Share on other sites

Acum 47 minute, Babu a spus:

Deoarece ma las de sa-mp

În primul rand acest gamemode nu exista pe net, plus ce sisteme are gamemode sunt destul de unice, ce am scris în anunț e o mica parte din ce exista pe sv, acest sv kround a avut 150 de player zilnic, eu unul zic ca merita acest mod de joc 5€

P.S Cine vr sa vadă pot oferi IP ul pentru testare. 

Da-mi ip-ul pe privat, ca poate il cumpar eu.

Link to comment
Share on other sites

La 16.01.2020 la 18:29, Babu a spus:

Deoarece ma las de sa-mp

În primul rand acest gamemode nu exista pe net, plus ce sisteme are gamemode sunt destul de unice, ce am scris în anunț e o mica parte din ce exista pe sv, acest sv kround a avut 150 de player zilnic, eu unul zic ca merita acest mod de joc 5€

P.S Cine vr sa vadă pot oferi IP ul pentru testare. 

daca sunt sisteme ”destul de unice” nu mai era 5 e :D

YouTube : Click

Discord : CosminAK47#8524

Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2020 at 6:48 PM, CosminAK47 said:

daca sunt sisteme ”destul de unice” nu mai era 5 e :D

Vreau sa scap de el și nu vr sa l dau nici pe degeaba, totuși am muncit la el

 

On 1/16/2020 at 7:17 PM, jumainkain said:

Da-mi ip-ul pe privat, ca poate il cumpar eu.

Ți am dat PM. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.