Jump to content

fire.wlg.ro - we are united


VLM

Recommended Posts

logo.png

Server-ul are o vechime de aproape 3 luni, este deschis din 28 noiembrie 2019, intampinand probleme, dar cu timpul rezolvand-ule.

IP: fire.wlg.ro

Forum: wlg.ro/forum

Server-ul detine urmatoarele factiuni:

1. Los Santos Police Departament

2. FBI

3. National Guard

4. Loz Aztecas

5. Grove Street

6. Los Vagos

7. LVPD

8. News Reporters

9. Ballas

10. Hitman Agency

11. School Instructors

12. Taxi LS

13. Paramedic LV

Detine urmatoarele sisteme:

- bitcoin

- ruleta & blackjack

- jobgoal & job owner

- airgift la 30 min

- apartamente

- stage(3)

- arena pubg

- rainbowcar

- quest zilnic(sa fotografiezi 30 de locuri), quest-ul avand si mapa(/questmap)

- vehicle crate, skin crate

- /roll

- garaje

- /getgift

- clan vehicles

 

Cateva poze

XM6dBLt.jpg

bASIV9P.png

 

2GyzPoG.jpg

MPQIM36.jpg

HD5vHk5.png

xV3pYvm.jpg

Edited by VLM
  • Upvote 1

#retras

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, VLM a spus:

logo.png

Server-ul are o vechime de aproape 3 luni, este deschis din 28 noiembrie 2019, intampinand probleme, dar cu timpul rezolvand-ule.

IP: fire.wlg.ro

Forum: wlg.ro/forum

Server-ul detine urmatoarele factiuni:

1. Los Santos Police Departament

2. FBI

3. National Guard

4. Loz Aztecas

5. Grove Street

6. Los Vagos

7. LVPD

8. News Reporters

9. Ballas

10. Hitman Agency

11. School Instructors

12. Taxi LS

13. Paramedic LV

Detine urmatoarele sisteme:

- bitcoin

- ruleta & blackjack

- jobgoal & job owner

- airgift la 30 min

- apartamente

- stage(3)

- arena pubg

- rainbowcar

- quest zilnic(sa fotografiezi 30 de locuri), quest-ul avand si mapa(/questmap)

- vehicle crate, skin crate

- /roll

- garaje

- /getgift

- clan vehicles

 

Cateva poze

XM6dBLt.jpg

bASIV9P.png

 

2GyzPoG.jpg

MPQIM36.jpg

HD5vHk5.png

xV3pYvm.jpg

NO HATE !

Dar, am observat pe forum ca aveti abia 22 de membrii cu tot cu staff inregistrati, iar pe server sunt 0/100.

Bine, ma gândesc ca poate nici nu v-ati ocupat de promovare...etc. Dar, nu e ok asa, mai ales ca serverul are 3 LUNI DE ZILE. (cat o vara-ntreaga).

Asa, nu arata rau sv-ul....dar cine stie. N-a fost organizare, asta e clar. Daca mergeai dupa organizare, aveai probabil succes, probabil nu. Dar, plecând fara organizare, e clar ca e fara succes. Chiar daca esti sau nu un scripter bun, daca nu dai totul, cum ti-am mai dat reply intr-un topic când cauta-i scripter...daca nu dai totul = 0.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blaskowski said:

NO HATE !

Dar, am observat pe forum ca aveti abia 22 de membrii cu tot cu staff inregistrati, iar pe server sunt 0/100.

Bine, ma gândesc ca poate nici nu v-ati ocupat de promovare...etc. Dar, nu e ok asa, mai ales ca serverul are 3 LUNI DE ZILE. (cat o vara-ntreaga).

Asa, nu arata rau sv-ul....dar cine stie. N-a fost organizare, asta e clar. Daca mergeai dupa organizare, aveai probabil succes, probabil nu. Dar, plecând fara organizare, e clar ca e fara succes. Chiar daca esti sau nu un scripter bun, daca nu dai totul, cum ti-am mai dat reply intr-un topic când cauta-i scripter...daca nu dai totul = 0.

O sa cumparam si promovare, dupa cum vezi am cumparat pe site-ul asta, dar cam degeaba. O sa incercam la un youtuber, daca ar raspunde... Am de aproape 3 saptamani mai multe email-uri la diferiti youtuberi, nici unul nu a raspuns.

Forumul a fost unul de gaming, pana ne-am decis sa schimbam totul intr-una de samp si de aceea am reinstalat tot, aveam in jur de 15 playeri, dar dupa ce am schimbat hostul, nu stiu cum si unde au plecat, acum mai am doar 5 si aia abia intra. Oricum o sa incerc sa il populez, eu incerc prin live-uri pe fb si tinand cont ca sunt singurul fondator si ma ocup si de server, nu prea le pot face pe toate.

#retras

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, VLM a spus:

O sa cumparam si promovare, dupa cum vezi am cumparat pe site-ul asta, dar cam degeaba. O sa incercam la un youtuber, daca ar raspunde... Am de aproape 3 saptamani mai multe email-uri la diferiti youtuberi, nici unul nu a raspuns.

Forumul a fost unul de gaming, pana ne-am decis sa schimbam totul intr-una de samp si de aceea am reinstalat tot, aveam in jur de 15 playeri, dar dupa ce am schimbat hostul, nu stiu cum si unde au plecat, acum mai am doar 5 si aia abia intra. Oricum o sa incerc sa il populez, eu incerc prin live-uri pe fb si tinand cont ca sunt singurul fondator si ma ocup si de server, nu prea le pot face pe toate.

Da-mi add putin pe discord

Blaskowski#1652

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, VLM a spus:

O sa cumparam si promovare, dupa cum vezi am cumparat pe site-ul asta, dar cam degeaba. O sa incercam la un youtuber, daca ar raspunde... Am de aproape 3 saptamani mai multe email-uri la diferiti youtuberi, nici unul nu a raspuns.

Forumul a fost unul de gaming, pana ne-am decis sa schimbam totul intr-una de samp si de aceea am reinstalat tot, aveam in jur de 15 playeri, dar dupa ce am schimbat hostul, nu stiu cum si unde au plecat, acum mai am doar 5 si aia abia intra. Oricum o sa incerc sa il populez, eu incerc prin live-uri pe fb si tinand cont ca sunt singurul fondator si ma ocup si de server, nu prea le pot face pe toate.

Youtuberii nu o sa te ajute. Am experimentat eu asta. Singurul care mai face e Lutu Razvan. Iti sugerez sa cumperi hosted tab. Cat despre server pare muncit.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, BaFFyJunior a spus:

Youtuberii nu o sa te ajute. Am experimentat eu asta. Singurul care mai face e Lutu Razvan. Iti sugerez sa cumperi hosted tab. Cat despre server pare muncit.

iti dau dreptate aici, ba..un youtuber te ajuta acolo..cu cativa playeri, dar asta cam dupa ce s-a deschis un sv..si fac ei episoade...

Deja in ziua de astazi, anul 2020...si un sv cu 3/50 playeri cauta youtuberi sa zica de 3-4 sisteme...si cum majoritatea gm dp net...s-a cam dus ideea de promovare pe youtube.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Blaskowski said:

Da-mi add putin pe discord

Blaskowski#1652

done.

 

1 minute ago, BaFFyJunior said:

Youtuberii nu o sa te ajute. Am experimentat eu asta. Singurul care mai face e Lutu Razvan. Iti sugerez sa cumperi hosted tab. Cat despre server pare muncit.

Daca imi poti spune mai multe pe discord VLM#7273, mersi.

#retras

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 minute, Blaskowski a spus:

iti dau dreptate aici, ba..un youtuber te ajuta acolo..cu cativa playeri, dar asta cam dupa ce s-a deschis un sv..si fac ei episoade...

Deja in ziua de astazi, anul 2020...si un sv cu 3/50 playeri cauta youtuberi sa zica de 3-4 sisteme...si cum majoritatea gm dp net...s-a cam dus ideea de promovare pe youtube.

Serverul meu nu e luat de pe net deloc, cred ca e singurul trucking din Romania care mai foloseste mysql si sisteme "la moda". Daca vrei sa il vezi il gasesti aici. Pe mine m-a ajutat mai mult hosted tab si il recomand cu caldura, desi e 35 euro/luna. Pont: cumpara de la ultra-h, e 30, iar pentru sv hostate la ei 25.

Edited by BaFFyJunior
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, BaFFyJunior a spus:

Serverul meu nu e luat de pe net deloc, cred ca e singurul trucking din Romania care mai foloseste mysql si sisteme "la moda". Daca vrei sa il vezi il gasesti aici. Pe mine m-a ajutat mai mult histed tab si il recomand cu caldura, desi e 35 euro/luna. Pont: cumpara de la ultra-h, e 30, iar pentru sv hostate la ei 25.

Nu am spus de sv-ul tau, m-am referit la alti copii care au sv cu gm dp net..etc.

Link to comment
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.