Jump to content

ArthuR Fondatorul Comunitatii BlackGun.Ro Tepar !


sMok3 ;x

Recommended Posts

Deci dupa cum bine stiu multi dintre voi acest parlit a fost postat si pe Leaks , am hotarat sa-l postez si aici dupa o vreme din motive intemeiate:

Ce face acest nemancat?

Va minte ca vinde gamemode+baza de date+panel si ce credeti , va da decat un .pwn si daca va rugati vreo 2-3 zile va da si folderul pawno.

Impreuna cu o intreaga echipa de scripteri , am reusit sa readuc Gamemode BlackGun la 80 % Functional si fara buguri.

Dovezile ca acest parlit fondator cum vreti voi sa spuneti sunt chiar aici :  https://imgur.com/a/3NOlqDA  https://imgur.com/a/JcFtB4U

In total teapa de 600 de lei.

Cei din Staff daca doriti dovezile de plata sa-mi spune-ti ;)

Te saluta SmoKey @ VibePlay 

 

Edited by sMok3 ;x
  • Upvote 1

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, sMok3 ;x a spus:

Brothere , eu ma pis pe ei de bani , dar ceapa ma-sii sa fie om pana la capat nu un ratat.

ce sa le faci daca  nu au cuvant si bunul simt, mai sunt specimene si de genul asta.

FiveGame  Lands

Pawno Developer, Mapping , Scripter

Since 2016

Link to comment
Share on other sites

Da bro dar chestia de cacat stii care e? Ca este fondatorul unei comunitati cu un renume si el a daramat-o de tot ;)

Am facut aceasta postare pentru ca oamenii lui tot veneau sa ma anunte ca isi deschide server saptamana aceasta , Pacat....

Data viitoare poate numai trimiti fix la mine , trimite si tu altora :))

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

Acum 24 minute, AsaCuAsa a spus:

Nu mai plange frate pe toate comunitatile ca nu-i pasa nimanui. A fost vina ta ca ai dat primul si gata, accepta odata. Zici ca nu stai in 600 de lei dar nu o mai termini cu asta, de o luna.

Exemplu: Pupincurist Cepuc

 

Contact:

PM 

Reply

Discord: SmoKey#1025

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 ore, AsaCuAsa a spus:

Nu mai plange frate pe toate comunitatile ca nu-i pasa nimanui. A fost vina ta ca ai dat primul si gata, accepta odata. Zici ca nu stai in 600 de lei dar nu o mai termini cu asta, de o luna.

Nu plange, ofera informati despre o persoana cum ca sa nu mai cumparam de la teparul acela.

Ce inseamna cuvantul "Unic" este atunci cand Chestia / Obiectul / Idea / etc... nu exista in alta parte.

Copii, nu mai veniti cu vorbe de "Am gamemode unic", nu exista asa ceva, la ora actuala totul este pe net.

Aveti grija pe cine ajutati, majoritatea sunt caini.

Link to comment
Share on other sites

On 12/23/2019 at 10:00 PM, sMok3 ;x said:

Cei din Staff daca doriti dovezile de plata sa-mi spune-ti ;)

Bun. Deci. Noi, sa-mp.ro nu prea ne mai ocupam de situatii de genul ăsta ca nu vrem sa ne implica peste problemele voastre. Nu suntem ca la tribunal. Am făcut și asta si nu stiam ce sa mai credem si pe cine sa credem asa ca ne-am lăsat.

Noi doar va putem ajuta doar sa scăpați de o astfel de situație, si am anunțat de mult. Ai detalii aici

E problema voastră daca nu țineți cont de opțiunea noastră. Rapoartele care le faceti voi ca v-ati luat teapa nu rezolvă mai nimic si nici nu acționăm cu nimic.

O sa închid acest topic ca v-ati certat destul.

Iar tu @sMok3 ;x ai face bine să scoți reclama aia din semnătura de pe profil.😉

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.