Jump to content

Vand - Sistem de PIN


GroWy

Recommended Posts

  • Username: GroWy
  • Varsta 18
  • Ce vinzi?: Un sistem de PIN pentru San Andreas Multiplayer, cu salvare mysql si textdraw-uri posibil unice.
  • Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: 
  • Pret: 25 de lei / 5 euro (paypal / paysafecard / transfer bancar).
  • Detalii de contact: Discord - GroWy#7867
  • Alte precizari:

- Ofer suport 3 zile pentru rezolvarea bug-urilor, adaugarea sistemului pe orice gamemode este complet gratuita cu conditia ca gamemode-ul sa aibe o baza de date mysql.

- Sistemul vine cu posibilitatea alegerii limbei intre Romana si Engleza sau ambele (complet gratuit).

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, K H A I N a spus:

Nu e nimic unic aici,respectiv acest sistem costa mai putin de 15 lei

Nu am zis ca este unic, am specificat cum ca textdraw-urile sunt unice.

Nu cred ca ai creat tu sistemul ca sa pui pret pe el. Zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, GroWy a spus:

Nu am zis ca este unic, am specificat cum ca textdraw-urile sunt unice.

Nu cred ca ai creat tu sistemul ca sa pui pret pe el. Zi buna.

critica de pret nu o considera ca una negativa, pur si simplu nimeni nu o sa fie gata sa iti dea pe acest sistem mai mult de 15 lei

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, K H A I N said:

Imi spui tu mie care programez si vind sisteme de 5 ani??

ok frate, programezi de 5 ani dar nu te-am vazut nici macar o data pe aici pe forum ( si sunt in domeniu de 4 ani )

Si, s1MDWZD.png

(Nu ca m-as lua dupa data de la profil, dar ma rog)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 17 ore, AndreiAdv a spus:

ok frate, programezi de 5 ani dar nu te-am vazut nici macar o data pe aici pe forum ( si sunt in domeniu de 4 ani )

Si, s1MDWZD.png

(Nu ca m-as lua dupa data de la profil, dar ma rog)

Eu stau in Rusia si lucrez cu comunitatea rusa si am trecut si aici pentru a arata calitate? si cum spui am inregistrat acest profil pe 5 ianuarie si uite ce reputatie am capatat si ce am creat pentru utilizatori si de baiat nu am spus in forma negativa doar am spus ceea ce gindesc despre pret

Link to comment
Share on other sites

On 9/8/2019 at 3:40 PM, K H A I N said:

Eu stau in Rusia si lucrez cu comunitatea rusa si am trecut si aici pentru a arata calitate? si cum spui am inregistrat acest profil pe 5 ianuarie si uite ce reputatie am capatat si ce am creat pentru utilizatori si de baiat nu am spus in forma negativa doar am spus ceea ce gindesc despre pret

Ok, am căutat Khain sau Syntax pe google, nimic. (mai puțin la syntax că mi-a dat syntaxa și că khain e un oraș)

Ne arăți niște dovezi chiar tu că lucrezi cu rușii? Adică să știm și noi cu cine stăm de vorbă ?

 

ON: up

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, AndreiAdv a spus:

Ok, am căutat Khain sau Syntax pe google, nimic. (mai puțin la syntax că mi-a dat syntaxa și că khain e un oraș)

Ne arăți niște dovezi chiar tu că lucrezi cu rușii? Adică să știm și noi cu cine stăm de vorbă ?

 

ON: up

 

Numele meu este Ivan, am 19 ani, sunt implicat în dezvoltarea de mod-uri și scripturi de joc de mai bine de 5 ani.
Ce limbaje de programare știți și la ce nivel?
Pawn - avansat
C ++ - mediu
Lua - mediu
API - începător
Ce moduri aveți la dispoziția publicului?
Lucrând la comenzi, mi s-a interzis să public ceva, dar am postat câteva mod-uri care sunt acum destul de populare.
-  Winstate RolePlay - +10000 de vizualizări, + 300 de descărcări, modul este peste tot de la public la YouTube.
-  FreeLife RolePlay - + 6000 de vizualizări, + 500 de descărcări, modul a fost contopit mult timp și am studiat pentru asta și am creat sisteme diferite, cu toate acestea a câștigat popularitate.
- Overload RolePLay - +4000 de vizualizări, + 70 de descărcări, o persoană a lansat baza supraîncărcării și tuturor le-a plăcut, am decis să fac dorobotka, care a fost și un succes.
- Revival DeathMatch - +600 de vizualizări, + 35 de descărcări, dorobotka realizate pur de fan.
- Original GangWar - +1000 de vizualizări, + 20 de descărcări, acest dorobotka a făcut pur și simplu publicul.
Proiecte la care am participat:
State 99 Role Play
Confidence Role Play
RakNet RolePlay 

Revival DeathMatch
Time of Revolution
Only DeathMatch


Portofoliu - https://vk.com/apiportfolio

https://www.youtube.com/watch?v=n6iG9FRAQJw&t=277s

https://www.youtube.com/watch?v=0CIYa98fFnE

Câteva persoane care mi-au revizuit modificările

Îmi fac proiectul personal, mă dezvolt în timpul meu liber.
vk.com/timeofrevolution

Edited by K H A I N
Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, AndreiAdv a spus:

Ok, am căutat Khain sau Syntax pe google, nimic. (mai puțin la syntax că mi-a dat syntaxa și că khain e un oraș)

Ne arăți niște dovezi chiar tu că lucrezi cu rușii? Adică să știm și noi cu cine stăm de vorbă ?

 

ON: up

 

Iti mai pot trimite o gramada de sisteme facute de mine doar zimi ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K H A I N said:

What? ba baiatule tu intelegi rusa?

Pâi eu nu văd nimic din ce ai pus tu acolo, n-am absolut nici măcar o dovadă că tu faci parte sau ai făcut parte din echipa lor ????

Mă amuzi deja și nu sunt firea care se laudă cu orice, te-aș pune la pământ imediat. 

ON: Sus

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, AndreiAdv a spus:

Pâi eu nu văd nimic din ce ai pus tu acolo, n-am absolut nici măcar o dovadă că tu faci parte sau ai făcut parte din echipa lor ????

Mă amuzi deja și nu sunt firea care se laudă cu orice, te-aș pune la pământ imediat. 

ON: Sus

Esti un mafiot adevarat,ma pui imediat la pamant ahaha ce rau esti pufulet cu toate ca nu stii nimic despre persoana si in privinta dovezilor iti dau dialogurile in rusa si tu ti le traduci bine pufulet?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
La 11.09.2019 la 20:37, K H A I N a spus:

Esti un mafiot adevarat,ma pui imediat la pamant ahaha ce rau esti pufulet cu toate ca nu stii nimic despre persoana si in privinta dovezilor iti dau dialogurile in rusa si tu ti le traduci bine pufulet?

Eu nu înțeleg de ce te complici cu acest "scripter" ak tzepar.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.