Jump to content

Sugestii pentru un reseller samp?


Flaviu11

Recommended Posts

Salut, as fii interesat de un reseller pentru a gazdui pentru inceput cateva servere de SA:MP, cu o protectie "decenta". Nu doresc takehost, cunosc protectia lor si nu am ramas placut surprins dupa folosirea serviciilor acestora.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fashion said:

poti incerca take-host ca au aceeasi conexiune la retea ca si omega sau un omgserv

Mai bine imi tin un PC deschis non-stop decat sa pun la ei un server. Ii cunosc destul de bine.

  • Haha 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

La 18.07.2019 la 18:26, -=[Vyorel]=- a spus:

Mai bine imi tin un PC deschis non-stop decat sa pun la ei un server. Ii cunosc destul de bine.

Aceeasi parere o am si eu despre takehost

Link to comment
Share on other sites

On 7/24/2019 at 2:34 AM, Flaviu11 said:

Aceeasi parere o am si eu despre takehost

 

On 7/18/2019 at 6:26 PM, -=[Vyorel]=- said:

Mai bine imi tin un PC deschis non-stop decat sa pun la ei un server. Ii cunosc destul de bine.

adevarat, nici eu nu am avut experiente prea bune cu ei, acum vreo 5 ani, dar am auzit ca s-a schimbat ceva, oricum, cel mai bine iti iei un vps, si mai multe ip-uri, un ip la omgserv e 1e + un vps de 10e 

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 ore, Fashion a spus:

 

adevarat, nici eu nu am avut experiente prea bune cu ei, acum vreo 5 ani, dar am auzit ca s-a schimbat ceva, oricum, cel mai bine iti iei un vps, si mai multe ip-uri, un ip la omgserv e 1e + un vps de 10e 

multumesc pentru sugestii, cer t/c

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.