Jump to content

[PAWN]- SCRIPTING


LucaAdv.

Recommended Posts

luca23.png.66804b13a05b134dd35e80de861904bd.png

PawnScripts

 

         Ofer servicii scripting SAMP la standarde inalte, garantez pentru calitate si functionalitate, orice problema gasita va fi rezolvata de catre mine absolut gratuit atata timp cat asupra codului scris nu au fost aduse modificari majore de catre alte persoane. Ofer asistenta gratuita in cazul in care codurile mele au fost modificare de catre altcineva si au aparut probleme ulterior.

         Pretul este stabilit impreuna cu potentialul cumparator, acesta este direct proportional cu complexitatea cererii. Negocierea pretului se face imediat dupa ce mi se prezinta ceea ce am de facut, pentru a putea ajunge la unul cat mai corect, care sa fie convenabil pentru ambele parti.

         Consider ca experienta in domeniu ma recomanda, pe langa persoanele cu nickname-uri rasunatoare in aceasta "piata". Lucrez de aproximativ o luna contra-cost, am inceput sa fac asta dupa 2 ani care au fost ocupati de invatarea bazelor limbajelor de programare.


Metode de plata:

  • PaySafe Card
  • PayPal
  • Skrill

Metode de contact:

Whatsapp: privat

#Lunnox

 

Edited by LucaAdv.
  • Like 1
  • Thanks 3

GameMode Edited: gamemode

Servicii Scripting:

Contact:
Email: [email protected]
Discord: LucaAdv //  LHS#9084

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K1nG. said:

Nu recomand, mai lucrează, și P.S dc copii topic-ul altuia ?

@Lunoxx i-a vezi ca ai un fan.

Mda, aia e..

Unii nu-a in stare sa lege 2 cuvinte in limba romana si se simt nevoiti sa copieze de altii, probabil asa se intampla si cu "codurile pe care le scrie".

Link to comment
Share on other sites

La 09.03.2019 la 11:23, LucaAdv. a spus:

luca23.png.66804b13a05b134dd35e80de861904bd.png

PawnScripts

 

         Ofer servicii scripting SAMP la standarde inalte, garantez pentru calitate si functionalitate, orice problema gasita va fi rezolvata de catre mine absolut gratuit atata timp cat asupra codului scris nu au fost aduse modificari majore de catre alte persoane. Ofer asistenta gratuita in cazul in care codurile mele au fost modificare de catre altcineva si au aparut probleme ulterior.

         Pretul este stabilit impreuna cu potentialul cumparator, acesta este direct proportional cu complexitatea cererii. Negocierea pretului se face imediat dupa ce mi se prezinta ceea ce am de facut, pentru a putea ajunge la unul cat mai corect, care sa fie convenabil pentru ambele parti.

         Consider ca experienta in domeniu ma recomanda, pe langa persoanele cu nickname-uri rasunatoare in aceasta "piata". Lucrez de aproximativ o luna contra-cost, am inceput sa fac asta dupa 2 ani care au fost ocupati de invatarea bazelor limbajelor de programare.


Metode de plata:

  • PaySafe Card
  • PayPal
  • Skrill

Metode de contact:

Whatsapp: privat

#Lunnox

 

Da-mi discordul tau, sa facem un proiect impreuna. EU investesc banii, te voi si platii.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, #Yudin said:

adv gang e aici, ce iti doreste inima? Sa aperi pe fratele tau,ce sa faci daca baiatu nu stie asa e,nu are rost sa ii tii apararea e ingropat deja

eu nu inteleg dc te bagi ca si albina in miere unde nu e treaba ta , deci mars

Download gamemode de la 0:

gamemode de la 0

instagram: 

@instauzzi25

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.