Sari la conținut
Skylet1337

CAUT SCRIPTER FREE SERIOS! PM RAPID ! PROIECT FIRE!

Postări Recomandate

Caut scripter deoarece vreau sa imi deschid un server de samp , deja am 2 dar sunt amandoua de BETA sa zicem asa , deabia acum incepe proiectul initial ! Am nevoie  de un scripter foarte serios , care sa ramana pe server , sa aiba timp liber , multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici va dati mari scripter  dar cand scriptati , nu scriptati decat sisteme furate din alte gm...macar KB.HERO  e singurul care a comentat si stie sa scripteze,  Recomand .

Partajează acest post

Link spre post
Just now, Lem0n. said:

Aici va dati mari scripter  dar cand scriptati , nu scriptati decat sisteme furate din alte gm...macar KB.HERO  e singurul care a comentat si stie sa scripteze,  Recomand .

Ma faci sa rad KB.HERO Stie sa scripteze ;)))))))))))))))))))))

Partajează acest post

Link spre post
11 minutes ago, Skylet1337 said:

mane , eu am pus sa comenteze cei care vor sa scripteze.

Eu tiam zis ca el nu e bun ca scripter nu face nimic dar treaba ta fa ce vrei 

Partajează acest post

Link spre post

Vezi tu, aceste 3 cuvinte nu pot forma niciodata o fraza impreuna ..

Adica .. scripter, serios, free

Poate daca elimini free si inlocuiesti cu platit poti forma o fraza, altfel nu prea .. 

Partajează acest post

Link spre post
La 05.12.2018 la 18:53, Skylet1337 a spus:

Caut scripter deoarece vreau sa imi deschid un server de samp , deja am 2 dar sunt amandoua de BETA sa zicem asa , deabia acum incepe proiectul initial ! Am nevoie  de un scripter foarte serios , care sa ramana pe server , sa aiba timp liber , multumesc.

Uite pe mesaje (PM pe forum aici)

Partajează acest post

Link spre post
La 06.12.2018 la 19:51, Dennis12. a spus:

Vezi tu, aceste 3 cuvinte nu pot forma niciodata o fraza impreuna ..

Adica .. scripter, serios, free

Poate daca elimini free si inlocuiesti cu platit poti forma o fraza, altfel nu prea .. 

ce amuzant esti tu,vai:)

Partajează acest post

Link spre post
On 12/5/2018 at 7:53 PM, Skylet1337 said:

Te pot ajuta, dar nu pot ramane scripter pe serverul tau, mai lucrez si pe alte servere. "Ajut defapt" scripterii lor, dar nu pot sta in permanenta sa scriptez pe un server, dar de ajutat pot ajuta cu mare drag! Eu lucrez la un proiect personal de samp si poate in curand o sa deschid si eu serverul meu. Am mai avut unul dar cum in ziua de astazi toata lumea intra pe un server pentru admin, helper sau leader am decis sa il inchid. Degeaba au fost playeri daca toti erau admini/helperi sau lideri!

Editat de razvanduciuc

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Informații Importante

Acest site foloseşte cookie–uri. Prin continuarea navigării, eşti de acord cu modul de utilizare a acestor informaţii. Pentru mai multe detalii, vezi Termeni de Utilizare și Politică Intimitate.