Jump to content

Mai traieste Sampul ?


Uzzi25..

Recommended Posts

46 minutes ago, Uzzi25_Adev said:

Baietii mai traieste acest joc s-au ?

Doresc si eu sa striu daca merita sa fac un serer !

Bine ineles unic !

Doar limba romana a murit, pentru unii. :))

  • Haha 5

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

nu se merita, sampul nu mai este fun cum a fost in 2012-2014, acu' lumea joaca doar pt a scoate ceva din acest joc (fondatorii) iar playerii pt functii pe RPG. De asta stuntul e pe cale de disparitie in Romania cel putin.

 

21 hours ago, -=[Vyorel]=- said:

Doar limba romana a murit, pentru unii. :))

mai conteaza cand vezi oameni din minister care nu stiu cum se scriu anumite cuvinte si la exprimare sunt prafi?

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Syntetick said:

mai conteaza cand vezi oameni din minister care nu stiu cum se scriu anumite cuvinte si la exprimare sunt prafi?

Păi eu ce zic? Doar limba română a murit pentru unii, si e valabil si pentru cei din minister si etc.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

La 21.09.2018 la 23:34, -=[Vyorel]=- a spus:

Doar limba romana a murit, pentru unii. :))

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) rekt dala subtil :))))))))))))))

Discord:  MihaiADV⚡#2962

Server discord Developers:  click

Server discord RAGE:MP:  click

Status project RAGE:MP (site):  click

Link to comment
Share on other sites

Dacă s-ar putea face și servere de ETS2, cred că ar fii cu miile, pentru că e un joc foarte ok, samp a îmbrătânit, doar că nu mai e fun, iar toți yotubuerii își scot fondurile din jocu ăsta, e un joc in genu „u want money, yes i want, go and make a upgrade on a samp server!„ monentan nu mai joc samp, joc ETS2 și ATS, însă aștept un nou joc.

SA-MP a murit, nu mai e fair-play, ai pierdut un meci de paintball începi să înjuri / să cumperi v4, cheatstw0.3.6, cum am zis și mai sus, e un joc de „make money„.

Link to comment
Share on other sites

On 9/30/2018 at 1:30 AM, AndreiAddv said:

Dacă s-ar putea face și servere de ETS2, cred că ar fii cu miile, pentru că e un joc foarte ok, samp a îmbrătânit, doar că nu mai e fun, iar toți yotubuerii își scot fondurile din jocu ăsta, e un joc in genu „u want money, yes i want, go and make a upgrade on a samp server!„ monentan nu mai joc samp, joc ETS2 și ATS, însă aștept un nou joc.

SA-MP a murit, nu mai e fair-play, ai pierdut un meci de paintball începi să înjuri / să cumperi v4, cheatstw0.3.6, cum am zis și mai sus, e un joc de „make money„.

Adevarat bro !

Download gamemode de la 0:

gamemode de la 0

instagram: 

@instauzzi25

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/30/2018 at 11:30 AM, AndreiAddv said:

Dacă s-ar putea face și servere de ETS2, cred că ar fii cu miile, pentru că e un joc foarte ok, samp a îmbrătânit, doar că nu mai e fun, iar toți yotubuerii își scot fondurile din jocu ăsta, e un joc in genu „u want money, yes i want, go and make a upgrade on a samp server!„ monentan nu mai joc samp, joc ETS2 și ATS, însă aștept un nou joc.

SA-MP a murit, nu mai e fair-play, ai pierdut un meci de paintball începi să înjuri / să cumperi v4, cheatstw0.3.6, cum am zis și mai sus, e un joc de „make money„.

Eu am vorbit cu developerii acum ceva timp in urmă legat de un server special al românilor cu harta întreagă a României, doar ca Andu si ceilalti din echipa lor au cam abandonat proiectul cu harta...si s-a renunțat si la server.

Cat despre mai multe servere ca la sa-mp, slabe sanse. In ETS2 si ATS sunt multe fișiere criptate iar cei de la SCS Software nu vor sa dea drumul la sursa jocului. Abia s-a reușit să se facă multiplayerul asa cum este acum.

  • Thanks 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2018 at 12:40 AM, -=[Vyorel]=- said:

Eu am vorbit cu developerii acum ceva timp in urmă legat de un server special al românilor cu harta întreagă a României, doar ca Andu si ceilalti din echipa lor au cam abandonat proiectul cu harta...si s-a renunțat si la server.

Cat despre mai multe servere ca la sa-mp, slabe sanse. In ETS2 si ATS sunt multe fișiere criptate iar cei de la SCS Software nu vor sa dea drumul la sursa jocului. Abia s-a reușit să se facă multiplayerul asa cum este acum.

Înțelege toată lumea asta, însă cică s-ar face ceva sursă a ETS2-ului, gratis, cei de la MP parcă au cumpărat de la SCS sursa, sau ceva în genul ăsta oricum.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Samp-ul nu a murit si nici nu a imbătrânit, incă este tânăr, doar că a rămas fără familie si casă. Iar noi il putem ajuta să-si găsească o nouă familie si o nouă casă.

In scurt timp voi reveni cu un nou server, dotat cu detoate începând de la web-hosting pana la un gamemode superb.

Va fi un gm cum erau prin anul 2012-2014 - mapping frumos si bine gandit, systeme multe, factiuni multe, culori 50/50. Practic nu e nici chiar inapoiat dar nici chiar cu toate systemele de acum, incât să devină monoton, e o combinatie intre ele.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

@Mister - T/C - Topic inactiv

                     

  Serverul meu de Discord: Click aici       a7DfKP7.gif                                                                      FGIfknL.gif

k35T5Nb.png                                                                                                                                                                                                                                                                                                I0aS856.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.