Jump to content

Vand Avere/Casa Jade Nephrite.


Joie

Recommended Posts

Salutare! Se vand urmatoarele:

Casa 138 - 25 lei / 5 euro;

Apartamentul 12 - 35 lei /7 euro.

Sultan - 35 lei / 7 euro;

3 x Phoenix-uri VIP - 15 lei bucata / 3 €;

1 x SUPER-GT VIP - 15 lei bucata/ 3 €; 

Banchee VIP - 15 lei/ 3€; 

Infernus VIP - 75 lei/ 15 €.

 

Avere:

Bani, disponibili: 500,000,000$

Preturi:

1 € - 5,000,000$.

Dovezi:

Le voi oferi la cerere.

Rog persoanele rău voitoare să se abțină din a face comentarii. (țepari).

Cum poti plati:

Poti plati prin:

a) Transfer Bancar (sau Online Banking)  la o sucursala BRD

b) PayPal

c) Steam Gift(minim 10 euro)

Contact:

PM pe sa-mp.ro

ATENTIE! Se pot cumpăra și bunuri din bani (case/masini/bizuri) la alegerea dumneavoastră, dar ve-ți plăti suma integrala(suma de bani din joc cu care s-a cumparat bunul) + FARA COMISION PANA PE 10 Ianuarie!

 

PS! Va rog sa aveti in ultima luna jucata minim 15 ore jucate pentru a putea face tranzactii(/trade) cu case apartamente sau masini.

De asemenea va rog sa ma contactați doar in PRIVAT pentru a primi notificare pe gmail ca am primit mesaj de la cineva.

 

 

Edited by Joie
Restabilită suma și bunurile puse spre vânzare.
Link to comment
Share on other sites

Reactualizată suma de bani!

S-a vândut unui jucător suma de 100,000,000$ pentru suma de 15 euro( 2 x Coduri PSF, unul de 10 altul de 5).

Dovezi că persoana a fost achitată:

https://imgur.com/a/CO05TsF

Rămâne valabilă oferta în limita stocului disponibil!

Ignorați s0beit-ul, am postat dovezile ca să se vadă că sunt serios.

O zi frumoasă să aveți!

 

ATENTIE! Pentru siguranța mea cât și pentru siguranța dumneavoastră am hașurat numele, jucătorului care a primit suma de bani.

ATENTIE! Dacă nu vă supuneți regulilor mele (strict confidențial) cât și procedurii, nu vom ajunge la nici o înțelegere, am postat deoarece vreau să se vadă că sunt serios.

Edited by Joie
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
32 minutes ago, luciano said:

Tepar 

 

bandicam 2018-11-12 18-33-55-220.jpg

bandicam 2018-11-12 18-33-16-018.jpg

bandicam 2018-11-12 18-33-11-458.jpg

bandicam 2018-11-12 18-36-20-366.jpg

Ciudat este faptul că nu am discord, iar acea adresa de paypal nu este a mea.

Imi pare rau daca ti-ai luat teapa, dar nu am eu nici o vina, trebuia sa astepti pana vei primi bunurile, sunt multi altii care "vand " avere si conturi pe jade, eu sunt serios, daca doresti sa vorbim si ai nevoie te rog sa ma contactezi in privat pentru a stabili o ora cand putem vorbi daca te pot ajuta. 

PS: Fa reclamație pe Paypal pentru a-ti recupera suma de bani.

În următoarele 15 zile voi posta si alte dovezi cu plati si cu trade-uri daca va dori cineva.

Edited by Joie
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, luciano said:

Daca spui ca nu esti tu cel de pe discord cum poti explica ca stiai fix ce vroiam sa cumpar pe discord ? A uitasem pentru ca ti-am zis si aici915386103_bandicam2018-11-1219-10-39-826.jpg.a87b070bb1908907addfbd6f22824657.jpg

bandicam 2018-11-12 19-19-49-834.jpg

Poate sa băgat fratele meu, eu nu prea sunt activ pe aici, de aceea am specificat sa imi trimiteți mesaj. Nu stau eu pentru 10 euro atat timp cat castig pe luna 2000.

O sa vorbesc  cu el zilele viitoare si voi reveni cu un mesaj in privat cand voi rezolva. Dacă dorești să primesti bunurile in decursul zilei de miercuri voi putea sa ti le trimit.

Edited by Joie
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, Joie a spus:

Poate sa băgat fratele meu, eu nu prea sunt activ pe aici, de aceea am specificat sa imi trimiteți mesaj. Nu stau eu pentru 10 euro atat timp cat castig pe luna 2000.

O sa vorbesc  cu el zilele viitoare si voi reveni cu un mesaj in privat cand voi rezolva. Dacă dorești să primesti bunurile in decursul zilei de miercuri voi putea sa ti le trimit.

Off-topic: Incearca pe viitor sa nu ramai logat pe anumite conturi din pc atata vreme cat stii foarte sigur ca si alti iti folosesc calculatorul. Pentru ca imi primul rand e vorba de siguranta datelor tale, si spre exemplu daca fratele tau sau oricine altcineva care foloseste calculatorul face o greseala tu platesti pentru ea

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Banditul said:

Off-topic: Incearca pe viitor sa nu ramai logat pe anumite conturi din pc atata vreme cat stii foarte sigur ca si alti iti folosesc calculatorul. Pentru ca imi primul rand e vorba de siguranta datelor tale, si spre exemplu daca fratele tau sau oricine altcineva care foloseste calculatorul face o greseala tu platesti pentru ea

Adevarat, nu ma gândeam ca intra pe forum pentru ca e destul de ocupat cu bacul, eu ajung miercuri seară acasa si băiatul daca doreste rezolvam pe cale amiabilă.

Link to comment
Share on other sites

Salutare!

Datorita faptului ca, anul acesta autoritatile au furat startul cu luminitile, si au incceput cu reducerile inca de pe acum, m-am gandit sa reduc si eu preturile la urmatoarele:

  • Bani +50%
  • SUPER-GT VIP  -50%
  • Phoenix VIP -50%
  • NRG-500 -25%

Adica pe scurt:

  • ve-ti primi dublu bani la achizitionarea pachetului cu bani;
  • NRG-500 este acum 5 euro;
  • Phoenix VIP - 1,5 euro;
  • SUPER-GT VIP - 1,5 euro;

De asemenea, daca doriti sa cumparati in cantitati industriale(minim 10euro) va voi da 25,000,000$ BONUS!

Astept alte PM-uri, multumesc baiatului care a dorit 50,000,000$ acum 2 zile.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Restabilită suma de bani + bunurile puse spre vânzare!

NRG-500 vândut!

O parte din bani vanduti.

Din data de 31 decembrie, vor intra din nou in valabilitate Phoenix-urile si Super-GT-ul.

Multumesc celor care cumpara in continuare! Oferta este valabila pana pe 10 ianuarie.

Edited by Joie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.