Jump to content

Partener proiect diferit SA:MP


Recommended Posts

Salutare, caut o persoana cu buget minim (10 euro - 15 euro e chiar suficient) pentru a deschide un server de SA:MP cu o idee diferita decat celealte

De mult timp mi-am dat seama ca obisnuitul mereu a fost plictisitor, aplicatii pentru factiune / functie sau job pentru bani, astea le intalnim pe orice server, eu m-am gandit sa fac impreuna cu partenerul meu ceva total diferit de aceste lucruri cu care ne-am obisnuit.

Am deja o gramada de ideei, astept sa ma contactati.

 

Ma puteti contacta prin

Deocamdata nu am inceput sa lucrez la gamemode, vom avea destul timp sa facem tot, nici nu ne grabim, nici nu o prea lungim cu timpul, intre timp poate mai strangem fonduri si ideei!

 

Tin sa precizez ca am avut proiecte care au ajuns la 200/200 (Kround) si 150/150 (Widow)

Edited by Kraim
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kraim said:

Salutare, caut o persoana cu buget minim (10 euro - 15 euro e chiar suficient) pentru a deschide un server de SA:MP cu o idee diferita decat celealte

De mult timp mi-am dat seama ca obisnuitul mereu a fost plictisitor, aplicatii pentru factiune / functie sau job pentru bani, astea le intalnim pe orice server, eu m-am gandit sa fac impreuna cu partenerul meu ceva total diferit de aceste lucruri cu care ne-am obisnuit.

 

Ma puteti contacta prin

Deocamdata nu am inceput sa lucrez la gamemode, vom avea destul timp sa facem tot, nici nu ne grabim, nici nu o prea lungim cu timpul, intre timp poate mai strangem fonduri si ideei!

 

Tin sa precizez ca am avut proiecte care au ajuns la 200/200 (Kround) si 150/150 (Widow)

Vezi si tu 

 Încearcă să fii un om de valoare și nu neapărat un om de succes.

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Florinst56 said:

Tepar nu recomand 

Pentru ce anume ma faci tepar? Atunci am avut de lucru la Kround, unele "buguri" nu au fost chiar buguri, undele erau modificari care ti le puteai face singur, dupa am inceput sa nu mai am treaba pe discord si l-am dezinstalat...

Edited by Kraim
Link to comment
Share on other sites

La 02.07.2018 la 14:03, Kraim a spus:

Pentru ce anume ma faci tepar? Atunci am avut de lucru la Kround, unele "buguri" nu au fost chiar buguri, undele erau modificari care ti le puteai face singur, dupa am inceput sa nu mai am treaba pe discord si l-am dezinstalat...

Odată ce ești plătit pentru ceva faci aia sau înapoiezi banii dar tu nu ai mai răspuns.

Până atunci ești țepar.

Link to comment
Share on other sites

Nu se face asa baiatu, daca iti cauti partener, va trebui sa platesti tu tot, sau sa ai deja pregatit. Nu sa iti cauti sponsori! Ca nimeni nu te va sponsoriza.

 

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.