Jump to content

Sistem PUBG/H1Z1 v3


Mister

Recommended Posts

Interesant sistem , felicitari pentru munca depusa , sincer nu cred ca se merita sa-l puneti free pe net.

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Respectă și vei fi respectat !

Link to comment
Share on other sites

*Sistemul este un sistem inedit ce va captiva jucatorii si cred ca este primul de acest fel pe care il aveti moka, bafta!

Acest sistem acum o luna cand l-am postat eu intr-o ora cat a fost postat aici pe forum l-au descarcat 140+ de persoane, adica 140+ Downloads + posloot si afkdetect mai slabut, ca au uitat baietii de includuri! :))

Insa nu este primul sistem de acest fel care este "moka" pe net.

Bafta!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

Acum 30 minute, AlexxAdv a spus:

StartMatch() la if(GetPlayersBG()<5) in loc de 5 pui cati playeri vrei sa trebuiasca  minim in arena

MULTUMEEEEEESC MANE!!!
CUM POT FACE SA NUMAI APARA CASELE IN TIMPUL MECIULUI?
DACA E IN JOC SI INTRA INTR-O CASA SI IESE IL DA IN VIRTUAL WORLD 0

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Exodus xD said:

MULTUMEEEEEESC MANE!!!
CUM POT FACE SA NUMAI APARA CASELE IN TIMPUL MECIULUI?
DACA E IN JOC SI INTRA INTR-O CASA SI IESE IL DA IN VIRTUAL WORLD 0

la teleportul catre case/bizuri  adaugi   if(InBG[playerid]!=0) return SendClientMessage(playerid,-1,"Esti in meci nu poti intra in casa");

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

La 22.04.2018 la 20:37, Mister a spus:

la teleportul catre case/bizuri  adaugi   if(InBG[playerid]!=0) return SendClientMessage(playerid,-1,"Esti in meci nu poti intra in casa");

as mai avea un bug,cand jucatorul moare nu-l da la spawn sau locatia din fata arenei PUBG/H1Z1,il da la casa/spawn-ul din acel virtual world si meciul continua pana la infinit

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Exodus xD said:

as mai avea un bug,cand jucatorul moare nu-l da la spawn sau locatia din fata arenei PUBG/H1Z1,il da la casa/spawn-ul din acel virtual world si meciul continua pana la infinit

eu zic sa il scoti.. ca are ceva bug-uri, nici sa dai drop la arme nu mere are mai multe nu stau sa le enumar pe toate

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, AlexxAdv said:

eu zic sa il scoti.. ca are ceva bug-uri, nici sa dai drop la arme nu mere are mai multe nu stau sa le enumar pe toate

nu are nici un bug mie imi merge perfect, l am pus pe grandlarency nou dezarhivat de pe site ul oficial si merge absolut perfect cum mi a mers si pe server inainte sa il inchid

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mister said:

nu are nici un bug mie imi merge perfect, l am pus pe grandlarency nou dezarhivat de pe site ul oficial si merge absolut perfect cum mi a mers si pe server inainte sa il inchid

nuj frate ca eu am bagat toate liniile si nu mere drop, casca o pune cateva sec pe cap apoi dispare instant..

Link to comment
Share on other sites

Acum 19 ore, Mister a spus:

nu are nici un bug mie imi merge perfect, l am pus pe grandlarency nou dezarhivat de pe site ul oficial si merge absolut perfect cum mi a mers si pe server inainte sa il inchid

ia st ma,nu trb sa-l adaug in GM? ca eu l-am facut filterscript...

daca trb in GM e clar,sunt prost ca nu m-am orientat si sunt prost ca nu stiu sa-l implementez,yay ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Exodus xD said:

ia st ma,nu trb sa-l adaug in GM? ca eu l-am facut filterscript...

daca trb in GM e clar,sunt prost ca nu m-am orientat si sunt prost ca nu stiu sa-l implementez,yay ❤️ 

Pentru a functiona bine trebuie adaugat in Gamemode!

Ai nevoie de ajutor in scripting si nu ai bani? Te pot ajuta cu mare drag. Dar asta nu inseamna sa iti lucrez un Sistem de joc complet, daca ai nevoie de ajutor ma poti contacta pe Discord.ezgif-2-3a38433e2465.gif.9283810e304f5e405309769455e5e14b.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.