Jump to content

Gamemode BiGZONE | Gamemode-ul de la care au inceput serverele mari.


STAR.

Recommended Posts

Salut, vreau sa va prezint gamemode-ul de la care au inceput scripterii sa scripteze pentru serverele mari, gen t4p / nephrite / og-times.

- Download - http://sprysphere.com/D5ZV

---[] Este gamemode-ul optimizat bigzone, fara erori, etc, cel mai bun de inceput.

- SUBSCRIBE - Andrei Claudiu : STAR.

== Dati un ochii repejor aici - https://www.youtube.com/channel/UCM0Vxbx9RhWptqqpciXJuLA

- Imagini : Bigzone-ul fara erori / warning-uri / etc. 

 

  • Haha 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, DrooM. a spus:

gresit, og-times este.

Tu când vorbești îți folosești macar 1% din acel cerebel? OG-Times a început de la vortex când a apărut OG-Times ul gamemode ul BigZone nu era pe net recunoscut ca, comunitatea BigZone era dar repet acel gamemode de la BigZone nu era pe net înainte de comunitatea OG-Times, Massive și iStorm au avut comunitatea Etrion prin 2015 la început daca nu mă înșel iar ei au început de la gamemode ul Vortex acel gamemode iar când au deschis comunitatea OG-Times au continuat tot pe acel gamemode nu mai mâncați căcat din gura daca nu știți absolut nimic despre subiect, comunitatea Ruby a început pe gamemode ul BigZone, mai exact Ksenon a foslosit gamemode ul T4P și i a oferit o îmbunătățire, și să Time4Play este început de la BigZone

:)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Umbra said:

esti prost tare copile, og-times e de la vortex

Manca-mi-ai toata pula din mine. prost esti tu cu tot neamu' tau de ratati infecti, vezi in mortii tai cum vorbesti de pripas, da-ti-as toata pula din mine sa mi-o sugi. Vezi in rasa ta, ca prea ai prins tupeu, te crezi tare-n pula? D-aia n-ai curaj sa vii pe Discord cu @EraSy @EraSy123 da-te-n pula mea. 

Link to comment
Share on other sites

Acum 53 minute, DrooM. a spus:

Manca-mi-ai toata pula din mine. prost esti tu cu tot neamu' tau de ratati infecti, vezi in mortii tai cum vorbesti de pripas, da-ti-as toata pula din mine sa mi-o sugi. Vezi in rasa ta, ca prea ai prins tupeu, te crezi tare-n pula? D-aia n-ai curaj sa vii pe Discord cu @EraSy @EraSy123 da-te-n pula mea. 

taci ca-mi bag pula in ma-ta  de pripas

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, DrooM. a spus:

Luate-as pe pula sa te iau si sa te duc in Anglia la produs, da-te-n mortii ma-tii de sclav, nu vezi ce pripas ambulant esti? 

gata, am zis eu de pripas acum zici si tu, hai ca te-am invatat si un cuvant nou agramatu' pulii 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
On 4/12/2018 at 6:58 PM, K1nG. said:

frate, tu esti nab :D

Nephrite  a inceput de la Saints

Bugged  a inceput de la Vortex

Og-Times  a inceput de la vortex :)

P.S: nu mai pune cacaturi pe net.

Nephrite a inceput de la Time4Play.

Time4Play a inceput de la saints, care l-a facut ksenon.

mai tare e bigzone

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.