Jump to content

Script web de ruleta pentru SA:MP.


Jakewow

Recommended Posts

Salut, eu sunt Wicked, fondatorul acestei pagini si astazi doresc sa fac public un script pentru comunitati.

Ce face mai exact acest script?:
- Deci scurt si la obiect, iti alege random din 5 premii ( 1kk cash, 100kk cash, rp, pp, level ).
- Le poti trimite cui vrei tu, adaugi acolo username-ul.

INSTALARE:

Nu este nimic de instalat, doar adaugati roulette.php si style.css, trebuie sa adaugati si fisierul info.sql pe phpmyadmin, in el se stocheaza log-urile cu cine si ce a primit. in ce pagina de webhost vreti voi.

DESCARCARE:

Pe pagina aceasta in tabul din stanga la 'Download Files' aveti script-ul #3.

Dovada virustotal a paginii : https://www.virustotal.com/#/url/ff00ae76b967cb5123b8dbf91b2f22b88fd5be8922260d492732987c58b8aa4b/detection

Dovada virustotal a arhivei : https://www.virustotal.com/#/file/bffba2d6617df75a153e42ade2a6624081eeb4be28cf5ce4bc5cd7e85d0b3cc8/detection

 

 

Untitled.png

Edited by Wicked
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Acum 5 minute, serbanbujor a spus:

Super tare, insa imi poti arata cateva imagini?

mersi, nu am ce imagini sa-ti las, e o simpla caseta in care iti pui nickname-ul, si un buton pe care dai start si iti apare ce ai castigat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, serbanbujor a spus:

Si premiul il da sau trebuie sa mai fac eu aia?

Tu trebuie doar sa schimbi datele de db si sa verifici in baza de date daca au acelasi nume toate premiile
adica premiumpoints, respectpoints, level, money sa existe si in db

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos, insa este doar un script cu o variabil random intre niste premii, dai click se alege random ceva si gata. Toata lumea va crede ca este o animatie ceva mai complex sau cel putin aranjat cat de cat. In fine bravo pentru munca poate chiar au nevoie unii de acest script.

 

Untitled.png

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Acum 21 minute, Mister a spus:

Foarte frumos, insa este doar un script cu o variabil random intre niste premii, dai click se alege random ceva si gata. Toata lumea va crede ca este o animatie ceva mai complex sau cel putin aranjat cat de cat. In fine bravo pentru munca poate chiar au nevoie unii de acest script.

 

Untitled.png

mersi, am pus si eu ss asta sa stie lumea direct

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Wicked said:

Nu fac design pentru scripturi gratis, doar basic pentru casete si atat.

apuca-te de facut website-uri pentru anumite firme ca sa faci bani frumosi.
dupa niste rezultate frumoase si ceva experienta, te pot recomanda unui membru de familie care detine o firma specializata.

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, trrandafiru a spus:

apuca-te de facut website-uri pentru anumite firme ca sa faci bani frumosi.
dupa niste rezultate frumoase si ceva experienta, te pot recomanda unui membru de familie care detine o firma specializata.

am exp de 2 ani, cu designul sunt putin mai slab dar in rest in cod ma descurc foarte bine, mai multe daca vrei putem vorbi in privat

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wicked said:

am exp de 2 ani, cu designul sunt putin mai slab dar in rest in cod ma descurc foarte bine, mai multe daca vrei putem vorbi in privat

2 anisori e de inceput.
persoana de care-ti zic are firma deschisa din anul 2004.

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, trrandafiru a spus:

apuca-te de facut website-uri pentru anumite firme ca sa faci bani frumosi.
dupa niste rezultate frumoase si ceva experienta, te pot recomanda unui membru de familie care detine o firma specializata.

cam greut de gasit firme... din pacate la asta nu ma prea pricep, nu stiu sa gasesc firme si sa ii conving, inceputul e mai greu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wicked said:

cam greut de gasit firme... din pacate la asta nu ma prea pricep, nu stiu sa gasesc firme si sa ii conving, inceputul e mai greu

invata cat mai mult, exerseaza, expune lucrarile in cat mai multe locuri.
ne mai gasim pe aici in timp.
succes

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.