Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Kobo

AJUTOR OBIECT ID

Question

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Salut!

Nu pot sa o gasesc, dar iti recomand object id: 8406, este asemanator cu acel object. Poza: 8406_b.jpg

O zi buna sa ai!

Edited by tHe

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By WiDuAlK
      Salut, inainte de toate o mica prezentare.
      Nume: Claudiu / WiDuAlK Tip servicii: scripting & mapping Nivel de cunostinte: Experimentat Varsta: 20 Contact: Discord:WiDuAlK#6742 sau PM aici Cunostinte:
      C++ C Pawn MAP EDITOR TextDraw Editor Ce pot oferi? Depinde de ce mi se cere. 
      Sisteme de la simplu la foarte complex ca nivel de dificultate Mapping Optimizare Rezolvare a oricarui tip de bug Ofer servicii pentru sisteme , nu creez GM uri de la 0 pentru ca e prea mult ca si timp, doar asambluri de sisteme pe care le introduceti dumneavoastra in GameMode. O modalitate este sa comandati toate sistemele de care aveti nevoie pentru un GM, plata se face pentru fiecare in parte iar la final aveti un GM construit pe bucati.
      Ofer asistare pentru introducerea sistemului, rezolvarea bug-urilor nedescoperite pana in momentul predarii scriptului, in alte cuvinte, dumneavoastra plasati cererea, eu creez sistemul, il testam impreuna, il montam, iar pe parcurs daca apar anumite bug-uri pe care nu le am descoperit initial ofer suport si rezolvare.[GARANTIE ASUPRA SCRIPTULUI]
      Metoda:
      Dumneavoastra plasati cererea Eu voi crea sistemul Il testam impreuna Se face tranzactia monetara Se ofera sistemul Plata:
      PayPal Cont bancar: IBAN Pretul e in functie de produs si de complexitatea lui.
    • By Dennis12.
      As aprecia foarte mult daca ati lasa un like clipului pe youtube si poate si un comentariu, daca aveti o parere despre creatia mea 
      Multumesc !
      Ideea este luata de pe NEPHRITE.

• By 1Shot
      Ma numesc Mihai, am 22 de ani, ofer servicii scripting de calitate, cunosc foarte bine limbajul pawn. Pot face sisteme unice la preturi rezonabile/negociabile.
      Ofer si cer seriozitate.
      Ma puteti contacta prin mesaj privat / skype: remusmihai99 / discord: oneshot#5822
      Metode de plata:
      Paysafe, Paypal, transfer bancar
    • By AndreiAdv
      AndreiAdv - 15 ani
      Salut, se pare că ai intrat pe topic-ul meu de servicii.
      Mă numesc Andrei, am 15 ani și  scriptez de aproximativ 2 ani (3 cu mari pauze), pot să fac orice cod de la 0, ofer asistență gratuită dacă codul meu nu a suferit modificări mari de către alte persoane, orice problemă găsită la sistem o rezolv gratuit (dacă sistemul nu a fost editat de către cineva major). 
      Prețul este stabilit împreună cu cel ce dorește să cumpere sistemul. Negocierea pretului se face după ce mi se spune ce am de făcut, prețul este stabilit de ambele părți pentru a fii unul cât mai corect.
      Metodele de plată:
      PaySafeCard PayPal Skrill Metode de contact:
      Discord: a n d r e i#0685 Email: mrandyadv@gmail.com Skype: iasar.andrei1 Câteva sisteme:
      (Ps: topic inspirat de la © Lunoxx)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

This site uses cookies. By continuing browsing, you agree to the use of this information. For more details, see Terms of Use and Privacy Policy.