Jump to content

Modarea Masinilor pt Sa-Mp*VIDEO


Guest kent

Recommended Posts

Pai nu am mai venit si eu cu nimic nou :) asa ca am facut un tutorial Video despre Modarea Masinilor pt Sa-Mp

PS: Textul este facut tot de mine sa nu credeti sa ma uitam si faceam :) dar aratam cu mouse-ul :)...

*Daca este vreo greseala de ortrografie imi cer scuze scriam repede. <- Ortografie*

*Astept Pareri/Injuraturi/etc.

*Parola Arhivei este: www.sa-mp.ro

Descarcare Video: Tutorial Modarea Masinilor by kent rar

Descarcare TexT: Tutorial Modarea Masinilor Sa Mp doc

Video: Video YouTube

Sper sa va fie de folos.

Link to comment
Share on other sites

Guest mihai97

=-" post="11415" timestamp="1238846747"]

Serios? Ia intra tu sa vezi.

pai mie numi trebuie cont ca sa downloadez.

Si mie mi se descarca extra repede si nam nici netu destul de bun.

Link to comment
Share on other sites

ti-e.Da tu esti singurul important de aici.Se numese comunitate.Trebuie pentru toti

pai man acum sunt pe Solid Files :) ... si Video pe YouTube si merge ;)

Pareri ?

Link to comment
Share on other sites

Guest mihai97

=-" post="11467" timestamp="1238851576"]

Iti trebuie cont pe solidfile.com doar ca sa uploadezi.

ia nu mai spune

io cum crezi ca uploadez atunci fara cont?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tutorialul e facut de tine, atunci cum se face ca stiam porcaria asta inainte sa-ti vad filmul de pe youtube ? Aaaaaa POATE tradus de tine cu mici modificari ASTA E ALTCEVA.

Eu l-am citit pe un forum si era scris de un tip OVISEBDAN care  GURU gta-urilor modificate (just google him)

Desigur am vazut si 20 de variante in engleza...

Pentru numele lui Dumnezeu controleaza-ti limbajul ca nu esti intre blocuri cu smecherii...

Apropo, CE legatura are cu SA-MP ? Aici sunt tutoriale DE scripting... sti ce-i ala?

Apropo pentru cei care cred ca sa-mp e ca cs (adica urci un skin de la o arma pe server si gata o au toti playerii...) EI BINE NU ESTE ASA ! Modificarea asta este doar una de look si are efecte doar la voi.

ir2tc1.png [url=http://forum.sa-mp.ro/filter-scripts-and-gamemode
Link to comment
Share on other sites

Tutorialul e facut de tine, atunci cum se face ca stiam porcaria asta inainte sa-ti vad filmul de pe youtube ? Aaaaaa POATE tradus de tine cu mici modificari ASTA E ALTCEVA.

Eu l-am citit pe un forum si era scris de un tip OVISEBDAN care  GURU gta-urilor modificate (just google him)

Desigur am vazut si 20 de variante in engleza...

Pentru numele lui Dumnezeu controleaza-ti limbajul ca nu esti intre blocuri cu smecherii...

Apropo, CE legatura are cu SA-MP ? Aici sunt tutoriale DE scripting... sti ce-i ala?

Apropo pentru cei care cred ca sa-mp e ca cs (adica urci un skin de la o arma pe server si gata o au toti playerii...) EI BINE NU ESTE ASA ! Modificarea asta este doar una de look si are efecte doar la voi.

Ai citit ce a scris si cmg4life?

Deci tutorialul, nu e neaparat scripting, dar in fine il las aici...

PS: Nu incurajez modarea masinilor pt k poate da erori si altele la sa-mp.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

daca modific o masina spre exemplu pun o dacie in loc de infernus , dacia va avea viteaza care are infenusu sau fiecare masina cu viteaza ei?

Depinde daca ii schimbi Handlingul.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.