Jump to content

Vand cont RockstarGames cu GTA5


-=[Vyorel]=-

Recommended Posts

Dupa cum se vede in titlu si dupa cum ati vazut si anuntul de pe pagina noastra de Facebook, vand un cont de Social Club (RockstarGames) cu GTA 5 pe el.

Contul nu a fost folosit decât 5 minute. Se poate schimba user si numele de joc (exista limita de o singura data pe an).

Contul este multi-device, deci se poate folosi pe PC, Xbox 360, Xbox One, PS3 si PS4.
Pret de Black Friday:
- PayPal: 17 euro
- PaySafeCard: 75 RON

Primul venit = primul servit

Poze cu pagina contului am sa dau doar celor interesati. Eventual il pot arata si live prin TeamViewer.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, KnowN said:

Vand cont mai bun ca al lui cu 50 lei, nu luati de la el, luati de la mine, il dau de maxim 5 ori, nu ratati ocazia!

 

(Just kidding :)))

Recomand si pe el ! Se tine de cuvant si face tot ce a spus mai sus .

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, KnowN a spus:

Vand cont mai bun ca al lui cu 50 lei, nu luati de la el, luati de la mine, il dau de maxim 5 ori, nu ratati ocazia!

 

(Just kidding :)))

Tu îl ai și în Steam :))

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca as fii interesat il lasi la 50 de lei paypal ?

Liber ca pasarea cerului.

#DELETEBUGGED #FUCKBUGGGED

P.S.:Tu plodule, da tu plodule nu te gandii ca am ciuda pe bugged, nu eu am ciuda pe faptul ca acapareaza din ce in ce mai mult mintile copiilor mai straluciti si ii transforma in scammer si viitori boschetari. Hai sa schimbam ceva! Hai sa schimbam Romania!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.