Jump to content

Iesire Turf


Shaolinu

Recommended Posts

Salut.Asta e ultima mea intrebare. Deci pe gm-ul meu.. daca ies dupa turf..tot pot sa ne omoram(inamic-inamic) tot pot sa-l omor..doar ca nu se pune scor.. dar totusi nu e ok asa ceva.. Cine poate sa imi faca ceva..cand ies de pe turf sa nu mai pot sa fiu omorat?Va rog eu din suflet

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Gireada a spus:

Verifici ca atunci cand jucatorul iese din turf sa-i puna la o variabial de ex SafeTurf[playerid] = 1; si la OnPlayerTakeDamage pui sa-i dea viata inapoi.

Frate te rog eu mult..ai timp sa imi explici mai bine..nu le am chiar asa de bine ca tine cu scriptat-ul..

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Shaolinu a spus:

Frate te rog eu mult..ai timp sa imi explici mai bine..nu le am chiar asa de bine ca tine cu scriptat-ul..

Aici nu se cer scripturi, te.a ajitat, ti.a zis cum poți face, încerci singur, dacă nunti iese postezi aici si te ajutam sa rezolvi.

T/C

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.