Jump to content
  • 0

Problema /factions


Senal

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
30 minutes ago, Senal said:

Hai salut, de curand am luat un gm de pe net l-am editat dar nu avea comanda /factions (unknown command).

Ma puteti ajuta sa-l bag si sa-mi dati comand ? Multumesc anticipat :D

Ai putea sa înveți sa o faci.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Just now, Senal said:

Sincer ai comentat aiurea , nu m-ai ajutat cu nimic

Iar tu ai postat aiurea. Ce oferi aia primesti, categoria ajutor scripting dupa model asa se posteaza.

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Chiar acum, Mister a spus:

Iar tu ai postat aiurea. Ce oferi aia primesti, categoria ajutor scripting dupa model asa se posteaza.

Nu am observat nicio categorie sunt nou daca vreti ma ajutati daca nu, nu. V-am cerut pur si simplu ajutorul am zis ca na astia de la sa-mp.ro ma vor ajuta dar nici gand

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 minute ago, Senal said:

Nu am observat nicio categorie sunt nou daca vreti ma ajutati daca nu, nu. V-am cerut pur si simplu ajutorul am zis ca na astia de la sa-mp.ro ma vor ajuta dar nici gand

Comunitatea te ajuta, atata timp cat e limita bunului simt, postezi la categoria potrivita, ce ai incercat sa faci iar noi iti explicam ce e gresit si astfel vei rezolva. Dar tu ai cerut un script destul de complex si la categoria gresita.

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

  • 0
Chiar acum, Mister a spus:

Comunitatea te ajuta, atata timp cat e limita bunului simt, postezi la categoria potrivita, ce ai incercat sa faci iar noi iti explicam ce e gresit si astfel vei rezolva. Dar tu ai cerut un script destul de complex si la categoria gresita.

Poti sa muti la categoria potrivita acest topic n-am zis nimic, oricum hai sa nu continuam sa facem chat aici muta topicul si gata v-am cerut ajutorul aici nu chat. Multumesc si ma scuzati pentru problema cu topicul asta

Link to comment
Share on other sites

  • 0
57 minutes ago, Senal said:

Hai salut, de curand am luat un gm de pe net l-am editat dar nu avea comanda /factions (unknown command).

Ma puteti ajuta sa-l bag si sa-mi dati comand ? Multumesc anticipat :D

Tocmai te.ai contrazis singur.

Comunitatea samp ro ajuta nu face, ai postat comanda care ai încercat sa i faci si nu te.a ajutat nimeni?

Te duci frumos, încerci să faci singur comanda, dacă îți dă erori postezi la ajutor scripting si te ajutam, nu îți face nimeni comanda.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Acum 12 minute, DaEdRiC-FoX a spus:

Tocmai te.ai contrazis singur.

Comunitatea samp ro ajuta nu face, ai postat comanda care ai încercat sa i faci si nu te.a ajutat nimeni?

Te duci frumos, încerci să faci singur comanda, dacă îți dă erori postezi la ajutor scripting si te ajutam, nu îți face nimeni comanda.

Helau, nu am zis sa-mi faca nimeni comanda :)) verifica si citeste de 2 ori inainte sa scrii ok? Deci este scoasa comanda /factions ejti nebun ce-ai? :)) Doar am zis daca imi dati si mie comanda /factions s-o bag in gm atata tot n-am zis sa-mi 'faceti'

Nu sunt mare expert in scripting sunt incepator nu ca voi 'expert' :X

Edited by Senal
Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, Senal said:

Hai salut, de curand am luat un gm de pe net l-am editat dar nu avea comanda /factions (unknown command).

Ma puteti ajuta sa-l bag si sa-mi dati comand ? Multumesc anticipat :D

Recisteste tu te rog ce ai scris.

AJUTÓR, -OÁRE, ajutori, -oare, s. m. și f., s.n.1. S.m și f. Persoană care ajută pe alta într-o activitate oarecare (secondând-o și subordonându-i-se). 2. S. n. Sprijin, participare la efortul cuiva; îndrumare (în împrejurări dificile); asistență acordată cuiva;

'sprijin, participare la efortul cuiva'...efortul tau unde e? Ai venit si ai postat aici să.ti facem nou sau sa.ti dăm comanda gata făcută, daca nu știi să o faci, de ce nu iei tu alt gm sa o cauți? De ce trebuie sa facem noi asta?

 

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Acum 2 minute, DaEdRiC-FoX a spus:

Recisteste tu te rog ce ai scris.

AJUTÓR, -OÁRE, ajutori, -oare, s. m. și f., s.n.1. S.m și f. Persoană care ajută pe alta într-o activitate oarecare (secondând-o și subordonându-i-se). 2. S. n. Sprijin, participare la efortul cuiva; îndrumare (în împrejurări dificile); asistență acordată cuiva;

'sprijin, participare la efortul cuiva'...efortul tau unde e? Ai venit si ai postat aici să.ti facem nou sau sa.ti dăm comanda gata făcută, daca nu știi să o faci, de ce nu iei tu alt gm sa o cauți? De ce trebuie sa facem noi asta?

 

Pentru ca esti prost de bubui in p*la mea ce dracu aici am postat sa ma ajutati nu se numeste degeaba categoria asta "Suport servere" 

Si in primul rand ce pana mea, o dai in gramatica? Da-te-n rasa ma-ti puteti inchide topicul.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Motivul pentru care nu se ajuta, probabil ti ar fi dat cineva comanda, dar uite ce limbaj ai, chiar crezi ca te ar mai fi ajutat cineva, de aceea vrem sa incerci si tu.

Categoria se numeste asa pentru probleme ale serverului pe host sau erori din dll uri pluginuri ceva de genul

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

  • 0
58 minutes ago, Senal said:

Pentru ca esti prost de bubui in p*la mea ce dracu aici am postat sa ma ajutati nu se numeste degeaba categoria asta "Suport servere" 

Si in primul rand ce pana mea, o dai in gramatica? Da-te-n rasa ma-ti puteti inchide topicul.

 

Mai ușor cu vorbele astea așa mari pentru un om așa mic.

**********************************

Servicii Scripting de calitate:

*********************************

Future Project: ExpertGame

*********************************

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.