Jump to content

Caut Scripter


Recommended Posts

Acum 27 minute, ..H3AtonN.. a spus:

Poziţie: Scripter
Alte detalii: Salut.Caut si eu un scripter.Pe cineva care sa mai ma ajute,cineva care are skipe,o sa ii dau owner pe server,cand il deschid,pe cineva care sa mai ma invete unele chestii,si sa mai rezolvam impreuna unele buguri minore.

Ce sa zic oricine da admin pe server sa aiba un scripter bun. deci sa ai un scripter sa te invete nu ai nevoie sa dai owner pe server  ci sa ai

o varsta matura sa sti sa vb si sa nu dai teapa incearca altfel poate vei reusi asa cu owner pe server  nu o sa gasesti nicaeri.

 Posted Image

Posted Image

Posted Image

                       dance_dancing_08.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, Alin ︻芫═─── • a spus:

Ce sa zic oricine da admin pe server sa aiba un scripter bun. deci sa ai un scripter sa te invete nu ai nevoie sa dai owner pe server  ci sa ai

o varsta matura sa sti sa vb si sa nu dai teapa incearca altfel poate vei reusi asa cu owner pe server  nu o sa gasesti nicaeri.

Frate,eu nu sunt ca copii astia de 10-11 ani,care azi isi deschid server,maine da un wipe,paoimine,aleg 10 amini,si dupa schimba gm.Nu.1)La gm-ul care-l am acum,am muncit foarte mult,si nu prea cred ca l-as schimba vreodata.2)Eu zic ca-s destul de matur adica am 15 ani,anu asta fac 16..3)Daca o sa ma ajute cineva,nu o sa fiu bulangiu,cum am mai vazut pe facebook,ca au facut altii..Unii le-au scriptat serverul cap-coada,si dupa i-au dat ban pe ip,etc.Nu.Cine o sa ma ajute,o sa stam pe skipe,o sa ii dau baza de date,si sv tot,o sa fie si el owner la fel ca mine,Dar nu vreau sa gasesc pe unu de 11 ani,cum am gasit pe facebook,care cica sa-i dau lui gm-ul si baza de date, SA-I EXPLIC CUM SA BAGE BAZA DE DATE PE LOCALHOST,si dupa ma ajuta cu toate astea..Adica vreau sa fiu prieten si sa facem ceva calumea,Chiar vreau sa creez ceva calumea,si gm-ul eu zic ca e destul de reusit.

Edited by ..H3AtonN..
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, ..H3AtonN.. said:

Frate,eu nu sunt ca copii astia de 10-11 ani,care azi isi deschid server,maine da un whipe,paoimine,aleg 10 amini,si dupa schimba gm.Nu.1)La gm-ul care-l am acum,am muncit foarte mult,si nu prea cred ca l-as schimba vreodata.2)Eu zic ca-s destul de matur adica am 15 ani,anu asta fac 16..3)Daca o sa ma ajute cineva,nu o sa fiu bulangiu,cum am mai vazut pe facebook,ca au facut altii..Unii le-au scriptat serverul cap-coada,si dupa i-au dat ban pe ip,etc.Nu.Cine o sa ma ajute,o sa stam pe skipe,o sa ii dau baza de date,si sv tot,o sa fie si el owner la fel ca mine,Dar nu vreau sa gasesc pe unu de 11 ani,cum am gasit pe facebook,care cica sa-i dau lui gm-ul si baza de date, SA-I EXPLIC CUM SA BAGE BAZA DE DATE PE LOCALHOST,si dupa ma ajuta cu toate astea..Adica vreau sa fiu prieten si sa facem ceva calumea,Chiar vreau sa creez ceva calumea,si gm-ul eu zic ca e destul de reusit.

16 ani? Tu te auzi. Uite eu am 13 si vorbesc ( asa zic unii, nu ma laud :D ) corect gramatical. La cum ai scris tu acolo, mai mult de 11 ani nu iti dau.

7 minutes ago, ..H3AtonN.. said:

La gm-ul care-l am acum,am muncit foarte mult,si nu prea cred ca l-as schimba vreodata.

Auzi la el. El o muncit foarte mult la modul de joc care il are acum ( asta inseamna ca stie meserie ) , dar el tot cauta un scripter sa ii rezolve bugs si sa il mai invete scripter-ul asta si pe el cate ceva:D 

Fara suparare, dar recomandarea mea e una clara, pune mana pe Manualul de A - IV A si invata romana, ca nu e grele si lasa joaca de-a deschisul de servere de SA:MP.

11 minutes ago, ..H3AtonN.. said:

whipe

Poate vroiai sa zici WIPE, asa ca acum mai ia si manualul de Engleza cls. I si invata si din ala, poate data viitoare ne scrii si noua o prezentare a server-ului in engleza.

no offense

Retras

Link to comment
Share on other sites

Acum 23 minute, Sr.Yusuf - Tud0r. a spus:

16 ani? Tu te auzi. Uite eu am 13 si vorbesc ( asa zic unii, nu ma laud :D ) corect gramatical. La cum ai scris tu acolo, mai mult de 11 ani nu iti dau.

Bai frate,deci sa fim clari,eu nu m-ar referit ca toti copii de 10-11 ani sunt nobi..UNII DOAR..Ca tu te lauzi ca ai 13 ani si sti sa scriptezi,asta e problema ta,eu m-am referit ca unii de 10-11 ani..NU TOTI.. ca sunt unii de 10-11 ani,care stiu sa scripteze chiar foarte bine..#Respect.Intelegi tu acum man? Si mai termina cu mistourile astea..

Acum 25 minute, Sr.Yusuf - Tud0r. a spus:

La cum ai scris tu acolo, mai mult de 11 ani nu iti dau.

Pai ce am scris frate?De-mi dai tu mie 11 ani =)) ? Nu prea inteleg..Ce nu am dreptate? Ca sunt multe servere care astazi se deschid,maine se inchid? Eu nu am facut acest topic sa fiu luat in bataie de joc,Am facut acest topic,pentru a gasi pe cineva sa ma ajute.

Acum 27 minute, Sr.Yusuf - Tud0r. a spus:

Auzi la el. El o muncit foarte mult la modul de joc care il are acum ( asta inseamna ca stie meserie ) , dar el tot cauta un scripter sa ii rezolve bugs si sa il mai invete scripter-ul asta si pe el cate ceva:D 

Da frate,ca stiu si eu sa scriptez,dar nu stiu toate chestiile,stiu sa bag o comanda/sa o scot/am rezolvat multe chestii,Paintball-ul facut de mine 50%,Multe si multe,dar ce sa sti tu,vad ca sti doar sa comentezi..Nu va inteleg pe voi astia de aici,Daca nu sti despre ce este vorba,FRATE NU TE BAGA..EU NU COMENTEZ LA TOATE TOPICURILE TALE..ASA CA NICI TU NU TE MAI BAGA,VEZI-TI DE OALA TA,SI STAI ACOLO!

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ..H3AtonN.. said:

Bai frate,deci sa fim clari,eu nu m-ar referit ca toti copii de 10-11 ani sunt nobi..UNII DOAR..Ca tu te lauzi ca ai 13 ani si sti sa scriptezi,asta e problema ta,eu m-am referit ca unii de 10-11 ani..NU TOTI.. ca sunt unii de 10-11 ani,care stiu sa scripteze chiar foarte bine..#Respect.Intelegi tu acum man? Si mai termina cu mistourile astea..

Pai ce am scris frate?De-mi dai tu mie 11 ani =)) ? Nu prea inteleg..Ce nu am dreptate? Ca sunt multe servere care astazi se deschid,maine se inchid? Eu nu am facut acest topic sa fiu luat in bataie de joc,Am facut acest topic,pentru a gasi pe cineva sa ma ajute.

Da frate,ca stiu si eu sa scriptez,dar nu stiu toate chestiile,stiu sa bag o comanda/sa o scot/am rezolvat multe chestii,Paintball-ul facut de mine 50%,Multe si multe,dar ce sa sti tu,vad ca sti doar sa comentezi..Nu va inteleg pe voi astia de aici,Daca nu sti despre ce este vorba,FRATE NU TE BAGA..EU NU COMENTEZ LA TOATE TOPICURILE TALE..ASA CA NICI TU NU TE MAI BAGA,VEZI-TI DE OALA TA,SI STAI ACOLO!

Hoo ma .. ai grija sa nu ti se sparga o vena. Eu ma iau de tine pt. ca sunt multi ca tine care au distrus comunitatea asta si inca o fac. Care vin si se plang ca vai cauta pe cineva sa ii ajute, ca vai ei saracii vor sa schimbe ceva in bine, si se dau ei mari eroi, mari salvatori ai lumii. Bun mai inteleg, ca vii si ne prezinti astfel de pomeni de 2 bani, dar macar invata sa scrii ca faci forumul asta de ras ca multi altii. Eu nu am nimic cu tine, dar m-am saturat de toti milogii astia ca tine care vin si cersesc si ei un ajutor. Cu siguranta ai ca toti ceilalti milogi celebrul "gm bigzone". Ba nu am vazut pe nimeni sa ceara la sectiunea aia de ajutor scripting chestii serioase, ajutor legat de ceva de pe wiki ce nu a inteles sau alte lucruri asemanatoare. Apropo. Crezi ca se ofera vreun prost sa te ajute? Crezi? Daca nu ai 50 de lei minim, nici macar o vorba buna nu prinzi. Asa ca invata singur fa ceva de la 0 , mai invata si gramatica si o sa ajungi bine. Peace.

Retras

Link to comment
Share on other sites

Acum 16 minute, Sr.Yusuf - Tud0r. a spus:

Hoo ma .. ai grija sa nu ti se sparga o vena. Eu ma iau de tine pt. ca sunt multi ca tine care au distrus comunitatea asta si inca o fac. Care vin si se plang ca vai cauta pe cineva sa ii ajute, ca vai ei saracii vor sa schimbe ceva in bine, si se dau ei mari eroi, mari salvatori ai lumii. Bun mai inteleg, ca vii si ne prezinti astfel de pomeni de 2 bani, dar macar invata sa scrii ca faci forumul asta de ras ca multi altii. Eu nu am nimic cu tine, dar m-am saturat de toti milogii astia ca tine care vin si cersesc si ei un ajutor. Cu siguranta ai ca toti ceilalti milogi celebrul "gm bigzone". Ba nu am vazut pe nimeni sa ceara la sectiunea aia de ajutor scripting chestii serioase, ajutor legat de ceva de pe wiki ce nu a inteles sau alte lucruri asemanatoare. Apropo. Crezi ca se ofera vreun prost sa te ajute? Crezi? Daca nu ai 50 de lei minim, nici macar o vorba buna nu prinzi. Asa ca invata singur fa ceva de la 0 , mai invata si gramatica si o sa ajungi bine. Peace.

Dar ce am gresit ma asa de rau,de-mi dai tu mie lectii de romana? Ca nu inteleg..Ca am scris Whipe,in loc de wipe? Asa mare greseala,si + ca e in Engleza boss..Si eu nu ma rog de nimeni,din cate se vede,eu am zis cu frumosul,daca se ofera cineva,Nu mai vezi bine,sau ce..Si nu,nu am nici un Bigzone,,ala e un gm de tot cacatul..Eu am un server,care muncesc de ceva timp la el,si care atunci cand l-am luat nici nu avea paintball/sistem war/sistem vehicle personal/ds/si multe altele..Asa ca mai taci in rasa ta din gura. ca ma enervezi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sunt scripter, pot sa va invat, dar as dori sa sa-mi deschid un server, e unul total diferit scris de la 0, doar ca am o problema, am nevoie de echipa, una de incredere, nu am mai deschis pina acum un server al meu propriu, doar am ajutat pe altii, vorbesc acum de servere ruse, exact, am lucrat in companii ruse si am invatat foarte multe,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.