Jump to content

Adevarul despre "BIGZONE ROMANIA" si conducerea lui !


Firewolf

Recommended Posts

  Astazi la Hellz.ro il avem in vedere pe domnul "LeOn" si anume comunitatea BIGZONE.
 
    * Si dupa cum scrie si titlul astazi o sa vi-l prezentam pe domnul Le0n mai exact comunitatea lui fantoma (BIGZONE) 
  •  Dupa cum a spus si Awake in live despre Leon si comunitatea lui, mai multe detalii gasiti aici : 
  • Detaliile din video incep de la: 5:56:01
  •  Astazi cand am postat cateva poze pe forum la ei, seara cand am ajuns acasa aveam ban pe forum : POZA :http://imgur.com/qrXEkpf
  • El spune ca are licienta IPB dar defapt nu are, el spune ca og-times are boti ( cu toate ca nu cred ca au. ) dar comunitatea lui are peste 80 de boti am sa las cateva print-uri mai jos. Totul se vede in poze: http://imgur.com/a/evOPc, si in live-ul lui Awake dat mai sus. 
  •  Tot in acelasi live, se mai poate vedea clar, ca este vorba de boti pe care i-a bagat si in continuare mai sunt pe "marele" BIGZONE.
 
   * Cam atat am avut de spus noi, am vrut sa fac video dar nu imi mai pierd timpul.. nu imi plac oameni de genul.
 
                                  
  Cu stima si respect, ASU & Firewolf (hellz.ro)
Link to comment
Share on other sites

Asa, si? Cui ii pasa de comunitate? Inafara de cateva care au ajuns ceva, bu*ged, b-z*one, re*zmax si inca cateva, toate celelalte sunt la fel niste copii si plagiaturi care se vor inchide in maxim maxim cateva luni. Ca au durat ceva sau au avut playeri probabil au avut noroc si au prins un punct maxim de playeri, care se vor lasa pentru ca nu stiu sa adminiatreze.

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Acum 5 ore, Daniϵl a spus:

Uau.. si facand acest post, v-ati fi asteptat sa va aplaude toti?

Imi place cum ati inceput: "Astazi la hellz.ro..." Ohh, hellz o comunitate care nu va tine mai mult de cateva luni.. 

Asta e doar parerea ta, creaza-ti tu singur o comunitate si sa vad eu cat va tine (maxim 2-3 luni). hellz.ro are de acum un an :)

Edited by ASU57

 

..::Contact::..

Y!M: [email protected]

Skype: asu_snk57

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/9/2016 at 14:59, Mister said:

Asa, si? Cui ii pasa de comunitate? Inafara de cateva care au ajuns ceva, bu*ged, b-z*one, re*zmax si inca cateva, toate celelalte sunt la fel niste copii si plagiaturi care se vor inchide in maxim maxim cateva luni. Ca au durat ceva sau au avut playeri probabil au avut noroc si au prins un punct maxim de playeri, care se vor lasa pentru ca nu stiu sa adminiatreze.

=)))) asa vorbiti unii..daca stai sa te documentezi mai bine, o sa aflii ca bigzone e deodata cu bug*ed, fondatorul are 30 de ani, nu e un copil care nu stie sa administreze, in fine

                                                                                                 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ainox said:

=)))) asa vorbiti unii..daca stai sa te documentezi mai bine, o sa aflii ca bigzone e deodata cu bug*ed, fondatorul are 30 de ani, nu e un copil care nu stie sa administreze, in fine

Fondatoru e un ratat. Cand a primit aroganta de la gipsy team cam acu un an omu plangea ca merge la politie :))))))

 

Sarmanu ramasese fara bani in telekom, fara forum fara sv =]]

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ainox said:

=)))) asa vorbiti unii..daca stai sa te documentezi mai bine, o sa aflii ca bigzone e deodata cu bug*ed, fondatorul are 30 de ani, nu e un copil care nu stie sa administreze, in fine

Cui ii pasa, nu au facut ceva care sa revolutioneze sau cel putin sa impresioneze, din cate stiu gmul nu e unul nici pe departe reusit sau cel putin decent

Si doar eu am lag la forum, dau refresh si se incarca in juma de ora...

Edited by Mister

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

La 09.06.2016 la 19:49, ASU57 a spus:

Asta e doar parerea ta, creaza-ti tu singur o comunitate si sa vad eu cat va tine (maxim 2-3 luni). hellz.ro are de acum un an :)

1 an si are 1300 de membri , esti patetic 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.