Jump to content

Comanda /giveppall


Alex136Rx

Recommended Posts

Descriere:am server de sa-mp hostat si nu am comanda /giveppall [server-ul e bigzone editat de mine ,si nu are comanda asta ,/giveppall , ma-ti putea ajuta sa o fac? server-ul e pe mysql ,clever-host,sa fie de admin lv 6 MAXIM !

Va rog cineva !

Link to comment
Share on other sites

Interesant ai server, dar nu stii sa faci aceasta comanda, in acelasi timp te lauzi ca ai editat gmul. Din moment ce nu stii sa faci o astfel de comanda ce ai editat in el numele?  Altceva nu cred, ce faci tu acum din moment ce nu te ajuta nimeni, eu zic sa dai ban la tot server si sa il inchizi

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex136Rx said:

pai de ce plm e forumu asta, inseamna ca nu stiti ,ca mereu imi raspunde-ti asa

Ai inteles gresit cum sta treaba pe aici. Poti cere ajutorul atunci cand incerci sa faci ceva si nu reusesti sau te-ai blocat intr-un punct anume. Dar la tine sta altfel situatia, te astepti sa-ti faca cineva comanda. Acum intrebarea mea este ce ai incercat sa faci, ce nu stii sa faci in comanda respectiva. Pentru aceasta comanda ai nevoie de cateva conditii, 2-3 variabile si un loop http://wiki.sa-mp.com/wiki/Control_Structures#for_.28.29

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.