Jump to content

Caut partener/sponsor/fondator


Recommended Posts

Poziţie: Partener/Sponsor/Fondator
Alte detalii:

Salutare tuturor!

Numele meu este Bogdan si am varsta de 18 ani. Prin acest topic doresc sa fac un mic anunt.
Doresc sa creez o comunitate de succes, dar am nevoie de un om care sa poata suporta costurile (domeniu, webhost, server). Sunt scripter de 2 ani si am nevoie de cineva in care pot avea incredere cu care pot face ceva de succes. Orice lucru de pe comunitate il voi imparti cu el, dar sa fie om de cuvant si sa se tina de comunitate. Daca doreste cineva sa participe, si are peste 16 ani, poate lasa mesaj aici si ii voi da skype-ul unde vom vorbi mai multe.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kazi said:

Poziţie: Partener/Sponsor/Fondator
Alte detalii:

Salutare tuturor!

Numele meu este Bogdan si am varsta de 18 ani. Prin acest topic doresc sa fac un mic anunt.
Doresc sa creez o comunitate de succes, dar am nevoie de un om care sa poata suporta costurile (domeniu, webhost, server). Sunt scripter de 2 ani si am nevoie de cineva in care pot avea incredere cu care pot face ceva de succes. Orice lucru de pe comunitate il voi imparti cu el, dar sa fie om de cuvant si sa se tina de comunitate. Daca doreste cineva sa participe, si are peste 16 ani, poate lasa mesaj aici si ii voi da skype-ul unde vom vorbi mai multe.

Pun pariu ca ai un gamemode editat. Acum dupa ce s-au postat atatea gamemode-uri toti zic ca stiu scripting ....

Cea mai sigura sursa de facut bani de buzunar in mediul virtual. Inregistreaza-te si pune-te pe treaba !!!

http://www.viespar.ro/?reff=ab8e9d8086304d6136eac03c710238d7

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Kazi a spus:

Poziţie: Partener/Sponsor/Fondator
Alte detalii:

Salutare tuturor!

Numele meu este Bogdan si am varsta de 18 ani. Prin acest topic doresc sa fac un mic anunt.
Doresc sa creez o comunitate de succes, dar am nevoie de un om care sa poata suporta costurile (domeniu, webhost, server). Sunt scripter de 2 ani si am nevoie de cineva in care pot avea incredere cu care pot face ceva de succes. Orice lucru de pe comunitate il voi imparti cu el, dar sa fie om de cuvant si sa se tina de comunitate. Daca doreste cineva sa participe, si are peste 16 ani, poate lasa mesaj aici si ii voi da skype-ul unde vom vorbi mai multe.

daca tot cauti domeniul va fi ales de persoana care suporta  toate costurile deci u ce cauti mai exact sa faci parte doar cu sripting si sa jumatate din suma castigata pe serverul respectiv si persoana care suporta tot domeniu webhost server si altele sa ia jumatate nu cred ca vei gasi asa ceva iti urez bafta in ziua de azi toti copii stiu sa scripteze ia gamemod-ul de pe sa-mp.ro si editeaza putin gata stiu sa scriptez )))) "Interesant"

Chiar acum, Alin ︻芫═─── • a spus:

 

 

Edited by Alin ︻芫═─── •

 Posted Image

Posted Image

Posted Image

                       dance_dancing_08.gif

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Jamal Alin said:

Pun pariu ca ai un gamemode editat. Acum dupa ce s-au postat atatea gamemode-uri toti zic ca stiu scripting ....

 

12 hours ago, Alin ︻芫═─── • said:

daca tot cauti domeniul va fi ales de persoana care suporta  toate costurile deci u ce cauti mai exact sa faci parte doar cu sripting si sa jumatate din suma castigata pe serverul respectiv si persoana care suporta tot domeniu webhost server si altele sa ia jumatate nu cred ca vei gasi asa ceva iti urez bafta in ziua de azi toti copii stiu sa scripteze ia gamemod-ul de pe sa-mp.ro si editeaza putin gata stiu sa scriptez )))) "Interesant"

 

 

Bun. Din mesaje am inteles ca nu sunteti interesati. Si atunci, de ce raspundeti? Doar pentru un +1? Patetic.

 

"dupa ce s-au postat atatea gamemode-uri toti zic ca stiu scripting" - s-ar putea sa te inseli ca doar "zic" ca stiu scripting, sper sa nu fie o auto-descriere.

 

"copii" - repet, s-ar putea sa va auto-descrieti cu termenii astia. In primul rand cred ca sunt mai mare ca tine si stiu mai multe ca tine. Posibil sa am si 12 clase, mai multe decat ai tu (aici ma refer la gramatica ta si greselile pe care le faci).

 

 

Si nu, nu am zis nimic de bani. Daca stau si ma gandesc, scripting-ul este totusi o munca. Sumele se vor stabili de ambii fondatori, deci nu e ceva public batut in cuie.

 

EDIT: Mai multe informatii voi oferi pe skype.

49 minutes ago, Blumix said:

Lasa-mi pm cu skype tau

Sa vad daca este adevarat cea ce se zice.

 

Imediat iti dau PM.

Edited by Kazi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.