Jump to content

Site list Sa:mp


DreiVian

Recommended Posts

Acum ceva timp a fost creat un program numit bandicam mai este unul numit si frapd si tot atatea altele cate server plagiate sunt

On: ce vrei sa arati prin video

Edited by Mister
  • Upvote 1

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mister said:

Acum ceva timp a fost creat un program numit bandicam mai este unul numit si frapd si tot atatea altele cate server plagiate sunt

On: ce vrei sa arati prin video

Off:Vreau sa te anunt ca stiu de bandicam si fraps, dar nu le am instalate in pc. Si mi-a fost mai la indemana telu... Te deranjeaza cumva claritatea(din cate vad e hd..) Nu a fost un gameplay sau altceva in care sa fie nevoie de un program de filmat.

ON: Vreau sa va arat cate servere sunt off :(

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, -=[Vyorel]=- said:

Mai multe daca se poate ar fi bine :))

Ar trebui toate serverele care copiaza servere originale sa fie inchise. Uni oameni gandesc asa :"daca dai jucatorului bani masina si lvl o sa iti ramana pe server". Dar ei nu se gandesc ca ce le oferi, ei au deja pe un alt server si intra in cautarea de ceva nou.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DreiVian said:

Ar trebui toate serverele care copiaza servere originale sa fie inchise. Uni oameni gandesc asa :"daca dai jucatorului bani masina si lvl o sa iti ramana pe server". Dar ei nu se gandesc ca ce le oferi, ei au deja pe un alt server si intra in cautarea de ceva nou.

 

Ar fi ceva, dar slabe sanse...

Cand o sa dispara toate serverele din România si o sa se inceapa iar ca prin anii 2008-2009, atunci ma reapuc si eu de SAMP (daca timpul imi permite). Dar cum asta nu o sa se intample, nici de SAMP nu ma apuc :))

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.