Jump to content

Portal samp


FpBoy

Recommended Posts

1 minute ago, Daniϵl said:

Scuza-ma ca iti stric visele in care esti tu web designer.. Dar ce ai facut tu, ma mir de incerci si sa vinzi. Un template luat de pe net si cateva imagini luate tot de pe net.

 

Asta e si pentru tine si pentru el: Nu am vrut sa vand, le-am luat doar sa ii arat lui. Nu ma chinui eu sa vand asa ceva.

Probleme cumva?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Daniϵl said:

Asta e si pentru tine si pentru el: Nu am vrut sa vand, le-am luat doar sa ii arat lui. Nu ma chinui eu sa vand asa ceva.

Stai ca am incurcat eu vanzatorii :)) Am tot stat cu impresia ca tu ai facut topicul...

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Acum 9 minute, FpBoy a spus:

omule pot spune ca esti hot, plagiator, indolent, insolent incapabil de a realiza ceva in simpla lui viata....

index-ul asta e defapt editat de mine de pe un site w3*0ch*ol de unde am invatat eu web designe. te asigur ca nu exista pe internet sub nicioforma...etc....as putea scrie un roman intreg despre tine dar mie mila de reputatia, inculta, pe care o ai

Deci concluzia fpBoy ai luat teapa :))))))))))

Ps:Ai mai trecut pe la ora de LB. Romana????

Ps2: Ti-ai luat-o :))))))))

Ps3: Daca tu esti n0b si nu te asiguri :)))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.