Jump to content

Portal samp


FpBoy

Recommended Posts

Acum 3 minute, FpBoy a spus:

Arata-mi ca e gratis pe internet si te cred.

Eu l-am crede fiindca baiatu' asta face deci.......gen cum te-ai duce (exemplu) la Mister sa ii vinzi BristonGov....exact acelasi lucru e

Link to comment
Share on other sites

Just now, ★♕ Manu ★♕ said:

Eu l-am crede fiindca baiatu' asta face deci.......gen cum te-ai duce (exemplu) la Mister sa ii vinzi BristonGov....exact acelasi lucru e

Index-ul ala e facut de mine luni, mi-a luat 5 ore. Deci nu se gaseste pe internet.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, FpBoy said:

Arata-mi ca e gratis pe internet si te cred.

Y2elEYn.png

Poftim. L-as putea pune gratis dar nu o voi face.

Succes cu vanzarea. 

Edit: Apropo, e luat template-ul de pe w3schools + cateva poze din alt index.

Edited by Daniϵl
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Daniϵl said:

Y2elEYn.png

Poftim. L-as putea pune gratis dar nu o voi face.

Succes cu vanzarea.

Cum se face ca are acelasi nume si aceleasi texte pe care le-am pus eu?

Deci pot spune ca imaginea e trucata.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Daniϵl said:

ok. spune ce texte vrei.

in loc de RPG.Fout-Games.ro sa fie AAA.FpBoy.RO 

in loc de Acest server este de tip RPG. sa fie Am macat o pizza mare de dimineata.

si sa faci ss la tot ecranu, adica sa se vada bara de start cu programul in care ai deschis acest index

Edited by FpBoy
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Daniϵl said:

Asa mi se pare cel mai corect:

http://twopeist.xyz/samp/

Eu cred ca tu l-ai facut nu el :P 

 

51 minutes ago, FpBoy said:

Descriere produs: Portal samp.
Preţ: 10 euro sau 45 lei paysafecard
Alte detalii: Dovezi ca detin portal-ul: http://primul-meu-site.esy.es

Degeaba vi cu ceva postat pe net fa ceva facut de tine si nu mai minti aiurea.

 

EDIT: Pentru FpBoy http://twopeist.xyz/# deschide si vezi ;) si spunemi ce scrie acolo la ma gasiti pe:

Edited by iK3nnz0r[].
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, iK3nnz0r[]. said:

Eu cred ca tu l-ai facut nu el :P 

 

Degeaba vi cu ceva postat pe net fa ceva facut de tine si nu mai minti aiurea.

Nu e făcut de mine.

Probabil el "le-a unit", adică câteva imagini din alt index + template ul gratis pe w3schools. Am vrut doar sa arat la posibilii cumpărători ce cumpără de fapt și la ce preț. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, iK3nnz0r[]. said:

Eu cred ca tu l-ai facut nu el :P 

 

Degeaba vi cu ceva postat pe net fa ceva facut de tine si nu mai minti aiurea.

Pot spune ca Daniel  a furat codul cu CTRL+U de pe alt site unde l-am mai postat si acum vrea doar sa-mi strice mie afacera.....

El nu a facut nimic l-a lot moca pt ca am uitat sa-i pun anti CTRL+U

Link to comment
Share on other sites

Just now, FpBoy said:

Pot spune ca Daniel  a furat codul cu CTRL+U de pe alt site unde l-am mai postat si acum vrea doar sa-mi strice mie afacera.....

El nu a facut nimic l-a lot moca pt ca am uitat sa-i pun anti CTRL+U

Poți sa îi pui 10 anti ctrl u. La câte index uri furam acu câțiva ani și teme de forum... 

 

5 minutes ago, -=[Vyorel]=- said:

http://www.ro-ph.com/test/

2 secunde si a fost luat :))

In sursa paginii daca va uitati scrie clar:

 

Vezi ca la slide-1,2,3 trebuie sa pui extensia .png din jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, FpBoy said:

Pot spune ca Daniel  a furat codul cu CTRL+U de pe alt site unde l-am mai postat si acum vrea doar sa-mi strice mie afacera.....

El nu a facut nimic l-a lot moca pt ca am uitat sa-i pun anti CTRL+U

Il cred pe el nu pe tine ;) stiu ce poate sa faca deci sall p@ degeaba incerci sa te scoti

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Daniϵl said:

Am zis mai sus ca nu eu l-am făcut. Mersi oricum de susținere :))

Daca ar fi avut drepturile de autor inregistrate la DMCA, ai fi luat-o in barba urat tare.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Daniϵl said:

Poți sa îi pui 10 anti ctrl u. La câte index uri furam acu câțiva ani și teme de forum... 

 

Vezi ca la slide-1,2,3 trebuie sa pui extensia .png din jpg

omule pot spune ca esti hot, plagiator, indolent, insolent incapabil de a realiza ceva in simpla lui viata....

index-ul asta e defapt editat de mine de pe un site w3*0ch*ol de unde am invatat eu web designe. te asigur ca nu exista pe internet sub nicioforma...etc....as putea scrie un roman intreg despre tine dar mie mila de reputatia, inculta, pe care o ai

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Daniϵl said:

Și tu? Tu nu servești? :))

Http://ro-ph.com/test

Eu, nu. De ce? Spre deosebire de tine nu vand ceva ce nu-mi apartine. Pagina aia dupa cum se observa, e facuta de TEST.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, FpBoy said:

omule pot spune ca esti hot, plagiator, indolent, insolent incapabil de a realiza ceva in simpla lui viata....

index-ul asta e defapt editat de mine de pe un site w3*0ch*ol de unde am invatat eu web designe. te asigur ca nu exista pe internet sub nicioforma...etc....as putea scrie un roman intreg despre tine dar mie mila de reputatia, inculta, pe care o ai

Scuza-ma ca iti stric visele in care esti tu web designer.. Dar ce ai facut tu, ma mir de incerci si sa vinzi. Un template luat de pe net si cateva imagini luate tot de pe net.

 

Just now, -=[Vyorel]=- said:

Eu, nu. De ce? Spre deosebire de tine nu vand ceva ce nu-mi apartine. Pagina aia dupa cum se observa, e facuta de TEST.

Asta e si pentru tine si pentru el: Nu am vrut sa vand, le-am luat doar sa ii arat lui. Nu ma chinui eu sa vand asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.