Jump to content

Vand cont cs go steam pe gamemode rpg


NEGATiWE.

Recommended Posts

Descriere produs:Dau cont cs go are rank 2.
Preţ:Il dau pe gamemode rpg sau 25 lei paysafe.[mai mult gm as vrea]
Alte detalii:Nimic, nu dau primul. dau orice dovada ca sunt in posesia contului

 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Stiti nu vreau sa stric afacerea baiatului, dar eu am dat un dealer pentru un cont de steam mai demult am schimbat mailu  parola am cerut prima adresa de mail am pus si steam guardul pe telefonul meu (din care teoretic nu iti mai poate fi furat contul). Iar dupa ceva timp primesc mesaj pe telefon " contul cu nunele x a fost sters de pe numar y de telefon".

Acum nu vreau sa zic ca mi-a dat teapa dar mai bine nu luati conturi ca nu stiti pe la ce hacker prin fata ochilor au trecut sau pur si simplu e teapa.

 

    __  ____      __           
   /  |/  (_)____/ /____  _____
  / /|_/ / / ___/ __/ _ \/ ___/
 / /  / / (__  ) /_/  __/ /    
/_/  /_/_/____/\__/\___/_/     
SERVICII SCRIPTING DE CALITATE
Pagina     Scripting     pawn
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Mister said:

Stiti nu vreau sa stric afacerea baiatului, dar eu am dat un dealer pentru un cont de steam mai demult am schimbat mailu  parola am cerut prima adresa de mail am pus si steam guardul pe telefonul meu (din care teoretic nu iti mai poate fi furat contul). Iar dupa ceva timp primesc mesaj pe telefon " contul cu nunele x a fost sters de pe numar y de telefon".

Acum nu vreau sa zic ca mi-a dat teapa dar mai bine nu luati conturi ca nu stiti pe la ce hacker prin fata ochilor au trecut sau pur si simplu e teapa.

Nu chiar. La ce te referi tu este Steam Support. O data ce contul tau a fost spart de catre un hacker sau pur si simplu nu mai iti amintesti parola, apelezi la steam support. Am luat si eu o teapa cu un cont de minecraft ( in trecut ) dand primul contul de steam [ PAROLA ; STEAMGUARD ; CONT, fara cale de recuperare ] si eram foarte trist. Am vazut totusi ca este o cale. M-am uitat pe aplicatia steam si am vazut ca exista support. Doar le zici email-ul pe care vrei sa ti se bage din nou contul, numele si pui o dovada ca iti apartine contul ( poza de pe email cu confirmare plata, cd key joc folosit pe cont etc. ) si in maxim 48h contul iti este inapoiat. De atunci am zis ca nu mai fac nicio afacere steam, fiindca se dau tepe.

 

Cum am mentionat, nu recomand o afacere de acest gen, decat daca vreti sa pierdeti un gamemode sau un paysafe.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • kwnx locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.