Jump to content

Garantie Vanzare/Cumparare (Anti-Teapa)


-=[Vyorel]=-

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul, SAMP Romania ofera o garantie tuturor produselor din sectiunile Vanzare/Cumparare. Ideea asta mi-a venit mie, am discutat-o cu WopsS si ne-am hotarat sa o punem in aplicare.

In ce consta aceasta garantie? Pai, in primul rand scapati de acesti mici tepari si nu va treziti cu scripturi facute aiurea/alt script decat cel pe care vreti sa-l cumparati sau cu banii luati.

Noi oferim aceasta garantie la pretul de 1 euro / produs. Adica de exemplu, vanzatorul isi pune produsul la pretul de 5 euro, cumparatorul daca alege garantia noastra plateste in total 6 euro.

Daca un client doreste produsul unui vanzator, prin garantie vanzatorul trebuie sa ne dea produsul mie sau lui WopsS, cumparatorul ne trimite tot noua banii pe produs + 1 euro, noi testam produsul (daca e GM, deschidem un server temporar cu acel GM) impreuna cu viitorul cumparator, iar daca cumparatorul este convins de produs si-l doreste, noi ii dam produsul si trimitem banii catre vanzator. In cazul in care cumparatorul nu este convins de produs, oferim banii inapoi cumparatorului si produsul vanzatorului.

Sper ca ati inteles ideea. In caz ca nu ati inteles tot, va rog sa ma contactati pe privat.

Fiecare este liber sa aleaga daca doreste sau nu sa beneficieze de aceasta garantie dar sa nu va auzim dupaia ca ati luat teapa.

 

  • Upvote 2

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.