Jump to content

Incepator scripting !


LeonisX

Recommended Posts

Buna ziua .Am si eu nevoie de ajutor la serverul meu de samp hostat.Sunt incepator de scripting si nu stiu cum sa schimb Anunturile serverului de la gamemodul Pronion si am si o problema detectata la checkpoint-ul de la banca[ este pus gresit ].

As vrea si sa schimb si sa adaug cateva masini in DS .

Daca se poate sa imi explicati pas cu pas cum sa fac sau daca nu sa ma ajutati prin timewiuar.

Multumesc anticipat .Vreau sa INVAT.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 oră, LeonisX a spus:

Buna ziua .Am si eu nevoie de ajutor la serverul meu de samp hostat.Sunt incepator de scripting si nu stiu cum sa schimb Anunturile serverului de la gamemodul Pronion si am si o problema detectata la checkpoint-ul de la banca[ este pus gresit ].

As vrea si sa schimb si sa adaug cateva masini in DS .

Daca se poate sa imi explicati pas cu pas cum sa fac sau daca nu sa ma ajutati prin timewiuar.

Multumesc anticipat .Vreau sa INVAT.

Daca doresti sa inveti iti sugerez sa incepi de pe un gamemode mai putin complex, si sa-l modifici in localhost, nu direct pe host. In orice caz, daca doresti sa te ajut cu probleme ta, adauga-ma pe skype: bloo.samp

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.