Jump to content

Servicii Scripting | Calitate ridicata!


TrueCross

Recommended Posts

Poziţie: scripter
Ce servicii pot oferi: Ofer servicii de scripting la comanda.
Alte detalii: Fac scripturi la comanda in schimbul unor sume de bani, plata se face doar pe paysafe. Fac scriptul, vil arat / il testati, platiti si il primiti.

Contact skype: andy112356

Link to comment
Share on other sites

Cheater? http://imgur.com/DtBpeI9

Ce pot sa zic? Esti ultimul om, te-ai milogit timp de 3 zile de mine sa iti vand GM-ul la un pret redus, dupa ce mi s-a facut mila de tine si am acceptat, ai incercat sa imi tragi si teapa, dupa ce am facut tranzactia, ai fost multumit si ai gasit un bug foarte minuscul la dice(Cand 2 playeri jucau barbug, arata `` Tu ai dat: x, iar el a dat y``, si trebuia invers), sa nu mai spun ca ai o functie pe acest forum degeaba, nu stii nici macar bugul asta sa-l rezolvi. 

Dupa ce ai testat GM-ul iar, te-ai rugat de mine sa iti adaug in /shop posibilitatea de a cumpara sloturi pentru clan, si eu am acceptat fara ca sa-ti cer macar un cent, intre timp, am aflat ca tu te chinuiai sa vinzi GM-ul cu un pret mai mare, si te lauda-i ca-i facut de tine si ca adaugi imediat sistem de ``clan slots`` in /shop.... Ce pot sa mai spun despre tine? Esti ultimul om!! FACI COMUNITATEA DE RAS!

 

Asa moderator la Scripting eu nu am mai vazut, nu stie sa faca nici macar o comanda....

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, TrueCross said:

Cheater? http://imgur.com/DtBpeI9

Ce pot sa zic? Esti ultimul om, te-ai milogit timp de 3 zile de mine sa iti vand GM-ul la un pret redus, dupa ce mi s-a facut mila de tine si am acceptat, ai incercat sa imi tragi si teapa, dupa ce am facut tranzactia, ai fost multumit si ai gasit un bug foarte minuscul la dice(Cand 2 playeri jucau barbug, arata `` Tu ai dat: x, iar el a dat y``, si trebuia invers), sa nu mai spun ca ai o functie pe acest forum degeaba, nu stii nici macar bugul asta sa-l rezolvi. 

Dupa ce ai testat GM-ul iar, te-ai rugat de mine sa iti adaug in /shop posibilitatea de a cumpara sloturi pentru clan, si eu am acceptat fara ca sa-ti cer macar un cent, intre timp, am aflat ca tu te chinuiai sa vinzi GM-ul cu un pret mai mare, si te lauda-i ca-i facut de tine si ca adaugi imediat sistem de ``clan slots`` in /shop.... Ce pot sa mai spun despre tine? Esti ultimul om!! FACI COMUNITATEA DE RAS!

 

Asa moderator la Scripting eu nu am mai vazut, nu stie sa faca nici macar o comanda....

Acel recomanda ai spus tu sa-ti dau in timp ce se downloada gm-ul . Dupa accea am lasa si am ajuns acum acasa si am bagat gamemode-ul si am vazut ce bug-uri are si ce lipsuri. care cand le-am testat la tine pe server nu erau.

Si zici tu ca nu stiu sa scriptez, chiar in seara asta sau maxim maine dimineata voi posta pe youtube un video in care voi face un sistem singur de la 0.

Si pe gamemode-ul tau care e pe net tu ai adaugat un job nou si l-ai scos pe cel de pizza boy + chestia cu rapoartele automate care si alea nu-s facut cum trebuie ai bagat sa deie +1 la o moarte sau la /arrest de exemplu. in rest nimic si zii mersi pentru banii care tii am dat pentru ca oricum tii am dat degeaba.

Edited by CheaTer
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CheaTer said:

Acel recomanda ai spus tu sa-ti dau in timp ce se downloada gm-ul . Dupa accea am lasa si am ajuns acum acasa si am bagat gamemode-ul si am vazut ce bug-uri are si ce lipsuri. care cand le-am testat la tine pe server nu erau.

Si zici tu ca nu stiu sa scriptez, chiar in seara asta sau maxim maine dimineata voi posta pe youtube un video in care voi face un sistem singur de la 0.

Si pe gamemode-ul tau care e pe net tu ai adaugat un job nou si l-ai scos pe cel de pizza boy + chestia cu rapoartele automate care si alea nu-s facut cum trebuie ai bagat sa deie +1 la o moarte sau la /arrest de exemplu. in rest nimic si zii mersi pentru banii care tii am dat pentru ca oricum tii am dat degeaba.

Nu pot sa cred cat esti de infect, ai vazut singur pe partajare cand am luat GM-ul de pe host si ti l-am dat. 

Bai copil infect, ai o functie pe forumu-l asta, nu mai abuza de ea, tu incerci doar sa faci bani.

Si nu te mai da mare scripter, esti un incapabil, nu stii sa faci nimic macar o comanda ce sa mai vorbesc de un JOB?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Adrian_Petre said:

Ce inseamna chestia asta domnu care te crezi mare scripter?

Daca esti mare scripter,ce e cu limbajul asta de mahala?

PS: Am cenzurat ..

Prietene, arata toata conversatia sa vada lumea de ce am limbajul ala, tu vii la mine si imi ceri GM-u sa-l pui putin pe host sa-l testezi?:))) Si imi spui ca te-ai certat cu Cheater si ca nu mai stiu ce... ?:)) Crezi ca nu mi-am dat seama ca ai fost pus de el? sau ce?:))

Link to comment
Share on other sites

 

Furi curent sau mi se pare?

Vreau sa fac un anticheat,si caut pe cineva cu care sa colaborez boule care esti fiindca acum am sesiuni luna asta si nu prea pot sta sa scriptez.

Daca vrei sa vezi conversatia uitate.

Quote

[7:56:29 PM] Vlad [ Joe ]: Salut.

[7:56:40 PM] TrueCross / RoL3x: sal
[7:56:59 PM] Vlad [ Joe ]: Am auzit ca scriptezi.
[7:57:03 PM] Vlad [ Joe ]: Repede sau lent?
[7:57:08 PM] TrueCross / RoL3x: foarte repede
[7:57:25 PM] TrueCross / RoL3x: Spune
[7:57:26 PM] Vlad [ Joe ]: Ma bucur in cazul asta.
[7:57:30 PM] Vlad [ Joe ]: O intrebare sincera..
[7:57:35 PM] TrueCross / RoL3x: nu
[7:57:39 PM] Vlad [ Joe ]: Vrei sa facem un parteneriat la un sistem de anticheat?
[7:57:40 PM] TrueCross / RoL3x: da
[7:58:01 PM] Vlad [ Joe ]: In loc sa faci si tu un ban..
[7:58:05 PM] Vlad [ Joe ]: Sa nu il bagi in jocuri.
[7:58:10 PM] Vlad [ Joe ]: Ca altii(le eu.)
[7:58:41 PM] Vlad [ Joe ]: Dar ma rog.
[7:58:49 PM] TrueCross / RoL3x: asta e
[7:58:54 PM] TrueCross / RoL3x: fac ce cred eu
[7:59:40 PM] Vlad [ Joe ]: Corect.
[7:59:44 PM] Vlad [ Joe ]: Deci fi atent.
[7:59:51 PM] Vlad [ Joe ]: Vreau sa fac un anticheat puternic.
[8:00:02 PM] Vlad [ Joe ]: Si un sistem full dynamic de business-uri.
[8:00:27 PM] ***  ***
[8:00:32 PM] Vlad [ Joe ]: Acesta este anticheatul.
[8:03:04 PM] TrueCross / RoL3x: auzi?
[8:03:19 PM] Vlad [ Joe ]: Da?
[8:03:25 PM] TrueCross / RoL3x: sa-i spui prietenului tau in felul urmator: `` Bag p***`n toti copiii orfani, mai ales in el
[8:03:26 PM] TrueCross / RoL3x: Ceau
[8:03:52 PM] Vlad [ Joe ]: Scuza-ma?
[8:04:00 PM] Vlad [ Joe ]: Cred ca ai gresit persoana?

 

 

Ia zi.Ti se pare ca vreau sa pui gmul pe host si sa il ''fur''?

 

Edited by Adrian_Petre

 

 

Link to comment
Share on other sites

@KnowN nu ma cert, dar uite ce moderatori mincinosi si profitori aveti pe aici:

 

51 minutes ago, Adrian_Petre said:

 

Furi curent sau mi se pare?

Vreau sa fac un anticheat,si caut pe cineva cu care sa colaborez boule care esti fiindca acum am sesiuni luna asta si nu prea pot sta sa scriptez.

Daca vrei sa vezi conversatia uitate.

 

Ia zi.Ti se pare ca vreau sa pui gmul pe host si sa il ''fur''?

 

Ia spune bai domnu scripter din porumb, cum facem cu minciunile astea?

Link to comment
Share on other sites

Cand veniti cu astfel de argumente, false sau pozitive, puneti si dovezi clare. Nu asa zise-le conversatii de pe mess/skype/etc puse pe forum cu copy+paste. Aveti fiecare pe tastatura butonul Print Screen. Folositi-l si postati imaginea ca dovada.

  • Upvote 1

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.