Jump to content

Virtual Roleplay Los Santos(New Version)


Джо

Recommended Posts

Descriere produs:

Salutare si bine v-am regasit! Ei bine la rugamintile voastre am creeat un al doilea gamemode dupa primul si originalul(Virtual Roleplay vezi aici https://www.sa-mp.ro/forums/topic/20872-virtual-roleplay/) pe care nu il mai am. .

Sistemele sunt aceleasi + in sistemul de DMV a fost adaugat si licenta de avion,si de navigatie.

Pentru mai multe detalii,va rog sa va uitati in demonstratiile cu unele sisteme ale serverului.In curand le voi posta pe toate.

Preţ: 120 lei transfer bancar

35 euro Paypal.

Ultimul Update: A fost upgradat sistemul de farmer cat si cel de case.

Multumesc TheRow & Gireada pentru colaborare.

Sisteme!

Spoiler

 

 


Sisteme!
                                                                    -Sistem de gratar(/gratar)
                                                                    -Sistem de vanzare (/dv)
                                                                    -Sistem de mici/peste/carne/carnaciori.
                                                                    -Sistem de robbank
                                                                    -Sistem de robbancomat
                                                                    -Sistem de artificii
                                                                    -Sistem de boombox
                                                                    -Sistem de Payday pe timp
                                                                    -Sistem de Dealership
                                                                    -Sistem de Factiuni
                                                                    -Sistem de Tutorial
                                                                    -Sistem de Admin
                                                                    -Sistem de Tester
                                                                    -Sistem de amprente.
                                                                    -Sistem de arme
                                                                    -Sistem de case
                                                                    -Sistem de bizuri
                                                                    -Sistem de elecrtica
                                                                    -Sistem de DMV
                                                                    -Sistem de Joburi avansate(inca se lucreaza)
                                                                    -Sistem de rentbike si rentmoto.
                                                                    -Sistem de spitalizare
                                                                    -Sistem de casatorie
                                                                    -Sistem de divort
                                                                    -Sistem de biserica
                                                                    -Sistem de tribunalul
                                                                    -Sistem de vehicle plate
                                                                    -Sistem de telefon
                                                                    -Sistem de bancomat
                                                                    -Sistem de robhouse(in curand)
                                                                    -Sistem de robbiz(in curand)
                                                                    -Sistem de permise de A B C D E S Pasaport Permis de navigatie etc...
                                                                    -Sistem de incendii odata la jumatate de ora.
                                                                    -Sistem de banare pe zile
                                                                    -Comanda /b actualizata pentru admin si tester duty.
                                                                    -Sistem de carsign pentru PD.
                                                                    -Sistem /banoff
                                                                    Ce s-a schimbat?
                                                                    Transpus tot pe Los Santos,factiuni sisteme etc..
                                                                    Interioare schimbate la LSPD Nan News si AGSH.
                                                                    Sters jobul Taxi.
                                                                    Mai putine masini la jobul mecanic.
                                                                    Mai putine remorci la tiruri.
                                                                    Adaugat la DMV un nou sistem.
                                                                    Adaugat odata la 3 ore se va face un event(race/base jump,deathmach)event(race/base jump,deathmach)

Interioare:

Spoiler

 

 

 

 

 

 

Mici demonstratii cu sistemele de pe server:

 

Spoiler

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bf-W-WYBwkI

https://youtu.be/qoHNFe58wcA

Uploadez videoclipurile le trag etc. Va mai dura ceva.

 

 

ATENTIE! Cumparati doar gamemode-ul+ baza de date,cat si serviciile mele de scripting timp de 1 luna(suport scripting doar pentru acest gm) NU SI DREPTURILE DE AUTOR.

Edited by Adrian_Petre
  • Upvote 1

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu am prezentat sistemele,daca le prezentam vedeai de ce merita 100 lei.

Vezi ca am dat edit cu majoritatea sistemelor,sa nu mai spun sistem de anticheat care momentan e dezactivat deoarece folosesc s0b sa testez sistemele..

Anticheatul are de toate,inclusiv anti furt la masini(car jacked,aimbot editat de mine,nu mai spun de anti fly hack,anti surf hack anti health/armour hack. anti invincible,anti money hack anti ammo info,anti weaponhack anti airbrk anti speed hack si lista poate continua.

Edited by Adrian_Petre

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
La 10/12/2015 at 21:03, Adrian_Petre a spus:

Nu am prezentat sistemele,daca le prezentam vedeai de ce merita 100 lei.

Vezi ca am dat edit cu majoritatea sistemelor,sa nu mai spun sistem de anticheat care momentan e dezactivat deoarece folosesc s0b sa testez sistemele..

Anticheatul are de toate,inclusiv anti furt la masini(car jacked,aimbot editat de mine,nu mai spun de anti fly hack,anti surf hack anti health/armour hack. anti invincible,anti money hack anti ammo info,anti weaponhack anti airbrk anti speed hack si lista poate continua.

L-ai dat sau mai este valabil anuntul ?

My WebSite GamingZone.Ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Acum 22 ore, CheaTer a spus:

#Recomand baiatu e super !

Iar recomandari aiurea vezi ca e un print pe forum cand odata recomanzi si dupa faci tepar mai bine te-ai abtine.

 

Pacat ca vinzi gm de 100 de ori si dupa o sa apara pe net

My WebSite GamingZone.Ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Grigo said:

Iar recomandari aiurea vezi ca e un print pe forum cand odata recomanzi si dupa faci tepar mai bine te-ai abtine.

 

Pacat ca vinzi gm de 100 de ori si dupa o sa apara pe net

Asta este doar parerea ta.

Si in primul rand,gandeste-te umpic.

Daca spre exemplu tu ai cumpara gm-ul,si l-ai posta pe net...Cu ce te ajuta?
Cu nimic,in primul rand ti-ai cheltuit banii degeaba.

Asa ca nu vad nici o logica in cumpararea unui produs si dupa sa il dai moka.

Uite spre exemplu...Un calculator de ultima generatie foarte bun.

L-ai luat ieri.

Dar tu fiind binevoitor ii dai unui om al strazii care nu are nimic nici curent macar,nici casa ii dai calculatorul.

Care este logica?

Si te-as ruga sa nu te mai bagi daca nu doresti sa cumperi serverul.

De ce?

Ca am auzit de tine si m-am informat,nici tu nu esti tare departe de ''teapa''.

Edited by Adrian_Petre

 

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 minute, Adrian_Petre a spus:

Asta este doar parerea ta.

Si in primul rand,gandeste-te umpic.

Daca spre exemplu tu ai cumpara gm-ul,si l-ai posta pe net...Cu ce te ajuta?
Cu nimic,in primul rand ti-ai cheltuit banii degeaba.

Asa ca nu vad nici o logica in cumpararea unui produs si dupa sa il dai moka.

Uite spre exemplu...Un calculator de ultima generatie foarte bun.

L-ai luat ieri.

Dar tu fiind binevoitor ii dai unui om al strazii care nu are nimic nici curent macar,nici casa ii dai calculatorul.

Care este logica?

Sunt satul de exemple dinastea uite doar ce am cumparat un GM recent de care sincer nu mai sunt asa incantat si ma gandesc sa il ofer gratis altora chiar daca am dat putin peste 20 de euro pe el si ciner cred ca arata de 2 ori mai bine ca al tau si nu il mai au 100 de persoane.

Intrebare ; CUm dracu mai e atunci unic GM "meu" daca tu il revinzi continu  si il au 99999 de persoane si probabil una GEN ca mine gaseste altceva il da gratis mai departe sau uite il da cu 2 euro sa zica ca nu il da degeaba, :)

Cat despre exemplu tau  cu calculatorul si omu strazii  uite raspunsu : il vinde pe 2L de tuica *Important este ca vrei sa ajuti acel om al strazi :)

 

My WebSite GamingZone.Ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Daca esti satul de exemple,poti sa nu mai comentezi aiurea pe topicul acesta.

Am spus ca gm-ul Virtual Roleplay(pe care i-am pus lacatul) ca l-am vandut.

Asta nu l-am vandut nimanui momentan.

Il are doar TheRow cu care colaborez in prezent.

Si sunt sigur si 100% chiar pot baga mana in foc ca nu il va posta niciodata pe net.

 

 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, TrueCross said:

#NuRecomand, de ce? Pentru ca se ocupa de tepe impreuna cu CheaTer, doar ca CheaTer este cel bagat la inaintare.

Domnul meu.

Ca sa fie inteles.

Nu am nici o treaba cu nimeni si nu ofer tepe nimanui.

Cui am de dat banii ii dau,cui de luat ii iau.(mai devreme si mai tarziu,depinde cum imi vine bursa si cum impart banii)

Pe cheater sincer nici nu il cunosc. Ia puneti urmatoarea intrebare si anume de ce sunt moderator pe acest forum?

Daca ma ocupam de tepe cum spui tu, nu cred ca eram in staff pe acest forum,dupa cum ai vazut,CheateR a fost in staff,dar acum nu mai este.

De ce? Gaseste singur raspunsul.

 

 

Link to comment
Share on other sites

La 12.10.2015la20:26, Adrian_Petre a spus:

Descriere produs:

Salutare si bine v-am regasit! Ei bine la rugamintile voastre am creeat un al doilea gamemode dupa primul si originalul(Virtual Roleplay vezi aici https://www.sa-mp.ro/forums/topic/20872-virtual-roleplay/) pe care nu il mai am. .

Sistemele sunt aceleasi + in sistemul de DMV a fost adaugat si licenta de avion,si de navigatie.

Pentru mai multe detalii,va rog sa va uitati in demonstratiile cu unele sisteme ale serverului.In curand le voi posta pe toate.

Preţ: 120 lei transfer bancar

35 euro Paypal.

Ultimul Update: A fost upgradat sistemul de farmer cat si cel de case.

Multumesc TheRow & Gireada pentru colaborare.

Sisteme!

Conținut ascuns

Interioare:

Conținut ascuns

Mici demonstratii cu sistemele de pe server:

 

Conținut ascuns

 

 

ATENTIE! Cumparati doar gamemode-ul+ baza de date,cat si serviciile mele de scripting timp de 1 luna(suport scripting doar pentru acest gm) NU SI DREPTURILE DE AUTOR.

Foarte frumos lucrat din Video-uri si descrieri. Dupa experienta mea in server-e de SA:MP, acest GameMod arata a un GameMod care strange foarte usor 150 jucatori stabili pentru inceput. 

Dupa mine recomand GameMod-u' ! 

Da' totusi ar fi super daca-r fi vandut numai odata. 

 

Nu dau parere despre vanzator, nu-l cunosc. Nu am facut vreo afacere cu el. Mi-am spus doar parerea despre produs.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.