Jump to content

Virtual Roleplay


Джо

Recommended Posts

Descriere produs: Vand gamemode-ul meu Virtual Roleplay,detine sisteme unice si anume sistem de carsign artificii si multe altele,pentru aceasta vizionati videoclipul urmator:

Preţ: 20 euro. Prin transfer bancar/paypal.

30 euro - Varianta in LS.

Alte detalii: Nu prea am ce sa mai spun,detaliile sunt in videoclip.

Videoclip: https://www.youtube.com/watch?v=odnygOJK-t8&feature=youtu.be

Edited by Adrian_Petre

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
La 5/5/2015 at 0:10, Adrian_Petre a spus:

Descriere produs: Vand gamemode-ul meu Virtual Roleplay,detine sisteme unice si anume sistem de carsign artificii si multe altele,pentru aceasta vizionati videoclipul urmator:

Preţ: 20 euro. Prin transfer bancar/paypal.

30 euro - Varianta in LS.

Alte detalii: Nu prea am ce sa mai spun,detaliile sunt in videoclip.

Videoclip: https://www.youtube.com/watch?v=odnygOJK-t8&feature=youtu.be

l-ai vandut cuiva? 

My WebSite GamingZone.Ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Adrian_Petre said:

Da.L-am vandut unui baiat din bucuresti,doi baieti din Italia si 4 din Spania,la aceasta versiune ma refer.

Versiunea Los Santos am vandut-o mai bine,cam la vreo 15-20 de baieti.

Nu te mai lauda :))

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Acum 15 ore, Adrian_Petre a spus:

Da.L-am vandut unui baiat din bucuresti,doi baieti din Italia si 4 din Spania,la aceasta versiune ma refer.

Versiunea Los Santos am vandut-o mai bine,cam la vreo 15-20 de baieti.

Hah pai daca cineva ti-a platit gamemodul e ce l-ai comercializat mai departe ? :) in fine o sa caut in alta parte succes

My WebSite GamingZone.Ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Grigo said:

Hah pai daca cineva ti-a platit gamemodul e ce l-ai comercializat mai departe ? :) in fine o sa caut in alta parte succes

Eram sigur, mai bine iti tineai gura Adriane :))

242086.png

Link to comment
Share on other sites

La 12/20/2015 at 13:15, KnowN a spus:

Eram sigur, mai bine iti tineai gura Adriane :))

Daca tot cumpar un produs am pretentia sa nu il gasesc in urmatoarele 3 luni pe net :) e strict parerea mea nu vreau sa jignesc sau sa supar pe careva, fiecare cu principiile lui. Bafta

My WebSite GamingZone.Ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

In primul rand,nu ma incurc cu copilasi mai mici de 17-18 ani.Fiindca aia e clar ca vor pune gm-ul pe net.

In al doilea rand sa o luam logic,de ce ar plati cineva 30euro ca sa puna un gamemode pe net? :smoking:

Adica na,mi se pare ciudat sa dai un ban si dupa sa postezi ceva pe net.

Exact cum ai avea o masina,pe care ai dat 5,000euro,exemplu un bmw sa zicem...Si tu i-o dai la vanzare pe 2 lei pe olx.

Apropo,daca va intereseaza,am tradus si gm-ul in engleza...Voi face cat de curand un update la jobul farmer si la sistemul de case.

Edited by Adrian_Petre

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am decis sa nu mai vand acest mod pe Red County.

De ce?

Am formatat tot din PC,am sters unele fisiere si din greseala am sters si serverul acesta.

Multumesc celor care a-ti cumparat serverul.

 

 

Link to comment
Share on other sites

La 12/22/2015 at 9:34, Adrian_Petre a spus:

In primul rand,nu ma incurc cu copilasi mai mici de 17-18 ani.Fiindca aia e clar ca vor pune gm-ul pe net.

In al doilea rand sa o luam logic,de ce ar plati cineva 30euro ca sa puna un gamemode pe net? :smoking:

Adica na,mi se pare ciudat sa dai un ban si dupa sa postezi ceva pe net.

Exact cum ai avea o masina,pe care ai dat 5,000euro,exemplu un bmw sa zicem...Si tu i-o dai la vanzare pe 2 lei pe olx.

Apropo,daca va intereseaza,am tradus si gm-ul in engleza...Voi face cat de curand un update la jobul farmer si la sistemul de case.

Nu cred ca daca odata ce o persoana te-a contactat sa iti cumpere un gm tu il intrebi cati ani are si avand varsta sub standardele tale 17 - 18 ani tu nu ii mai vinzi gm, serios acum astea sunt bancuri de prostit pusti pana in 18 ani.

Daca BMW e din 89 si rotile le are in porbagaj sa fii multumit ca iei si pe acei 2 lei

Login daca o iei face ce vrea cu acel gm odata platit face ce doreste chiar sa il ofere si gratis pe site-uri de profil, sau poate gaseste alt gm mai interesant s.a.m.d.

Da e ciudat dar asta e firea omului fiecare face cum il taie capu.

Nu caut sa intru intr-un conflict sau a iti pun in pericol "afacerile", strict parerea mea.

My WebSite GamingZone.Ro

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • kwnx locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.