Jump to content

Propunere parametri profil


Jimmi

Recommended Posts

Propun sa adaugam un nou parametru la profil, si anume Cunostinte: Incepator, Mediu Experimentat si Avansat.De ce?

Observ cu stupoare ca vin multi membri noi incepatori si asa cum vin pleaca de pe forum pentru ca raspunsurile userilor/moderatorilor doar ii induce in eroare.

Azi am observat 1 topic in care 2 persoane incercau(probabil)sa ajute o persoana si in loc sa il ajute mai mult il induceau in eroare asa mai pleaca cate un membru...

Si eu am fost incapator dar parca era suportul altcumva atunci....Facand diferenta intre GTA-MP si SA-MP.RO

 

EDIT:Am vazut acest topic https://www.sa-mp.ro/forums/topic/21784-problema-dealership/#comment-121938 si raspunsul lui WiDuAlK.SaMp.

Nu cred ca tu nu ai luat coduri de pe net si dupa ai cerut suport.Daca nici romanii nu ne ajuta atunci unde ar trebui sa ceara suport?

WiDuAlK nu am nimica cu tine dar ai exagerat cu raspunsurile tale "penibile" la cele 2 topicuri

Edited by jimmi
Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.