Jump to content
  • 0

Problema server !


maraciukka

Question

Salut, ma tot infrunt cu o problema, cand intru pe server imi zice ca sv este full, daca astept un timp ma conecteaza si imi da id 34 de exemplu chiar daca sunt primul pe sv si ar trebuii sa imi dea id 0 ! Am trimis sesizare celor de la 0ping si mi-au zis sa ma uit putin aici 

 

 

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=551128

 

Ma puteti ajuta uitandu-va putin aici? V-a multumesc mult!

banner.jpg

                                   

AyqDQca.gif

      

 

 

 

 

Y!M: [email protected]

 

 

 

                     

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Nu te supara, dar daca nu stii sa pui un plugin, de ce te mai apuci sa-ti faci server de sa-mp ? Baga plugin-ul in folder-ul plugins si apoi in server.cfg daca-l ai pe host la linia plugins treci numeplugin.so daca e pe windows la linia plugins treci doar numeplugin .

 

Bafta .

Link to comment
Share on other sites

  • 0

1. Daca nu stiti, incercati, cautati, invatati. Daca nici de asta nu sunteti capabili, puneti-va parintii sa va vanda PC-ul/Laptopu si luati-va o tableta pe care sa o folositi pt nevoi personale.

2. Cititi si unde postati. Nu va mai treziti asa unde vi se scoala voua. Asta e sectiune pt probleme cu CLIENTUL multiplayer, nu pentru server.

logo.png

ATENTIE!!! Nu imi trimiteti mesaje private care au legatura cu scriptingul. NU mai scriptez.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.