Jump to content
  • 0

Va rog ajutor


Fanta

Question

Problema intalnita (descriere): Va rog ajutati-ma stiu ca nu e locul potrivit unde sa postez dar sunt disperat si nu am alte alternative pe cine as putea ruga sa ma ajute. Tot intra cineva pe server la mine si da ban la playeri si nu stiu cum sa rezolv problema respectiva... Va rog ajutati-ma... Nu am nicio comanda de makeadmin setadmin ascunsa sau ceva de genu... nu am idee de ce anume se intampla asta.
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):-
Liniile de cod / sursa / script-ul(obligatoriu):-
Imagini / Video (optional):-
Ati incercat sa rezolvati singur?: Da am luat 100 de filescripturi de antihack antiboti etc si degeaba

 

VA ROG NU INCHIDETI TOPICUL SI AJUTATI-MA.

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

am incercat tot ce mi-ati dat si nu merge, iar cu scriptul pentru fake killed primit de la tarzanus observ ca tot nu merge.... Am crezut ca merge deoarece nu a mai intrat nimeni cu fake kill , dar acum 4 ore a intrat cineva si iar a dat ban cu acest killed. Alte metode va rog ?


know apropo ce mi-ai dat tu (scriptul respectiv) imi da 4 errori

Link to comment
Share on other sites

  • 0

am incercat tot ce mi-ati dat si nu merge, iar cu scriptul pentru fake killed primit de la tarzanus observ ca tot nu merge.... Am crezut ca merge deoarece nu a mai intrat nimeni cu fake kill , dar acum 4 ore a intrat cineva si iar a dat ban cu acest killed. Alte metode va rog ?

know apropo ce mi-ai dat tu (scriptul respectiv) imi da 4 errori

Pai ti-am dat un model, tu trebuie sa il editezi astfel incat sa se implementeze in gm-ul tau, fara nici o eroare, dar se pare ca voi vreti totul mura in gura O.o

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.