Jump to content

GameR are fani :))


SkyLeAs

Recommended Posts

Am facut accest topic sa vada lumea cat de plagiator este  UncleSamOSG aka TheGamer aka SoNNy aka Speedy aka Nikita :))

Cum sa pui numele la server-ul tau SSR :)) cat el ruleaza la gamer ( adv )

Sunt curios ce va spune Gamer :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am facut accest topic sa vada lumea cat de plagiator este  UncleSamOSG aka TheGamer aka SoNNy aka Speedy aka Nikita :))

Cum sa pui numele la server-ul tau SSR :)) cat el ruleaza la gamer ( adv )

Sunt curios ce va spune Gamer :))

îl știu amice. e cel de are id-ul de messenger: nikita.samp.. 

93.119.26.23:7777

Link to comment
Share on other sites

Copil facut din -EDITAT- 8-| mi-a zis GameR ca acest copilas 'Nikita' ia ciorit numele. Asta e lumea de azi plin de copi invidiosi pe succesele altora. Fara supararea.

Edited by WopsS
Limbaj indecent.

 

logo.png

Link to comment
Share on other sites

Foarte frumos din partea lui.

Dupa ce ca mi-a copiat ID-ul de messenger, numele acum imi copiaza si numele server-ului =))

Nu ma pun la mintea unu'i copilas redus mintal.

Dupa cum v-am mai spus... daca va ve'ti pune vreodata la mintea unu-i copilas redus mintal, ve-ti ajunge la sapa de lemn.

Si nu este primul si ultimul care imi copiaza numele, azi am vazut pe skype ca mi-a dat unu add, avea numele [The]GameR Scripter SAMP =))

Altceva nu mai am nimic de spus, va urez o zi buna.

Copiile nu au valoare.

logo.png.f723e59b96f41964776cd3cd64d10ba

Link to comment
Share on other sites

:) Foarte tare , numele la topic ' SSR ' in top la topic ' » SSE :: Style Stunt Empire « ' iar la credits , [sSR]Uncle.... la fel si la cmds & teleports (Style Stunt Romania) ... genial :) -10/10

  • Upvote 1
public OnPlayerConnect(playerid)
{
	print("[ERROR] - Unable to establish a connection with the world...");
	SendRconCommand("exit");
	return 1;
}

 

Link to comment
Share on other sites

Hohoho Gamere , de mult nu tiam auzit vocea ))) Cind dq tiam copiat id-ul de yahoo ? x)))) ahahahaha mor de ris =)) nume da ti lam copiat cu vro 2 ani in urma :)))))) si atunci era aiureala =))) iar de topic nu va zic nimic am editat tot GM-ul in SSE + lam pastrat pe GameR la credits , ca nu sunt asa de nesimtit cum eram inainte cu KnowN sau SPEEDY ! asa ca lasativa cu topicuri de astea proaste .

Romania Stunt Forever » Fun/Stunt/Drift/Minigames/Race/Derby/DM/CnR

IP : 188.212.106.49:7777

SA-MP Version : 0.3z-R4

Admin FREE! Join US !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.