Jump to content
  • 0

Problema compilare .amx


R3muSGFX

Question

Problema intalnita (descriere):  Problema compilare .amx
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile):

c6vy6sv2lkpz0djorrr4.png
Ati incercat sa rezolvati singur?: Da

 

 Salut tuturor.
 
 De câteva zile întâmpin o problemă cu compilarea gamemode-ului din .pwn în .amx. Am căutat pe net și nu am găsit o rezolvare care să mă ajute.
 
 Prima dată am crezut că am făcut un .pwn aiurea, cu multe erori, dar când am rulat altul, mai vechi fără erori, aceeași eroare. Am schimbat Windowsul, aceeași eroare, am încercat pe vre-o trei laptopuri aceeași eroare. Am schimbat IDE-urile dar tot degeaba. Am schimbat și versiunea de Pawno, am dat debug cu Visual Studio 2013, nimic... Sincer, chiar nu știu ce să fac, cum să rezolv această problemă.
 
 Sugestii, soluții pentru această problemă ?
 
 Mulțumesc aniticipat.

qua8n0lrq5wl5v5xccbk.png
 
mf79y6bvavi9sp2qqfoi.png
Contact: Mail: [email protected]
Y!M: r3mus.onlypro
Skype: r3mus.onlypro
Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Trei solutii:

 

1. Avand in jur de 60.000 linii, PC-ul tau e posibil sa nu suporte compilierea, asa ca abandoneaza.

2. E posibil sa ai foarte multe errori incat programul pawno sa nu le poata procesa.

3. A treia varianta e una foarte des intalnita, numita "VIRUS" , ceea ce stopeaza aplicatiile care au nevoie de un proces mai indelungat de a rula.

  • Upvote 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

@ Known: Am incercat sa il compilez cu alte fisiere .pwn mai vechi care functionau si la fel se blocheaza.

@ Nonamed: Am verificat asta si degeaba... Problema nu este intalnita doar la un anumit fisier, ci la toate.

qua8n0lrq5wl5v5xccbk.png
 
mf79y6bvavi9sp2qqfoi.png
Contact: Mail: [email protected]
Y!M: r3mus.onlypro
Skype: r3mus.onlypro
Link to comment
Share on other sites

  • 0

@ Known: Am incercat sa il compilez cu alte fisiere .pwn mai vechi care functionau si la fel se blocheaza.

@ Nonamed: Am verificat asta si degeaba... Problema nu este intalnita doar la un anumit fisier, ci la toate.

E de la PC....

  • Upvote 1

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.