Jump to content
  • 0

Problema CreateDynamicObject


Viktor94

Question

Problema intalnita (descriere): Nu apar unele objects
Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): Nu apar unele objects
Liniile de cod / sursa / script-ul: N/A
Imagini / Video (optional): N/A
Ati incercat sa rezolvati singur?: Da

 

Deci cum am zis si mai devreme in celalalt post,nu se vad unele objects.Daca deschid server-ul din PC nu este nicio problema,dar daca-l urc pe host,bum...insula nu mai apare,apar decat copacii!

Edited by Viktor94
Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Andy47,am facut update la plugin,am recompilat gm-ul cu noul include,dar tot aceeasi problema,care se pare ca nu ati inteles-o foarte bine.

Eu intampin problema asta la server-ul hostat,daca deschid server-ul din PC nu se intampla asta!

 

Poza pe server-ul hostat:

Cd4twOk.jpg

 

Si poza de pe server-ul deschis din PC

9FvN5Tj.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sunt in Doamne iarta-ma! Ce nu intelegi ca daca eu deschid server-ul din PC merge perfect,iar cand il deschid de pe host se ... in plm,nu apar decat copacii

Chiar atat de greu e de inteles? Nu ma ajutati deloc daca-mi spuneti lucruri care deja le-am facut!

Pai de unde sa stiu ca tu ai facut asta? Eu stiam ca pe host nu se incarca obiectele doar daca nu sunt puse la onfilterscripinit, ongamemodeinit.

Nu avem cum sa stim ce facusesi tu deja, sau vei face :).

Edited by (SE)KnowN

242086.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dati topic closed ca la voi nu se rezolva nimic,nu oi fi eu ala prea master al scriptingului,dar voi pare sa fiti mai batuti in cap decat prevede legea,nici nu stiu de ce-am mai postat la voi,mai mult isi dau interesul cei de pe .com decat de aici!

Toate CDO au fost aranjate corect,am verificat si reverificat de 3ori si voi inca raspundeti acelasi cacat,si pentru ce? doar sa mai faceti si voi un post in plus,atata tot!

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dati topic closed ca la voi nu se rezolva nimic,nu oi fi eu ala prea master al scriptingului,dar voi pare sa fiti mai batuti in cap decat prevede legea,nici nu stiu de ce-am mai postat la voi,mai mult isi dau interesul cei de pe .com decat de aici!

Toate CDO au fost aranjate corect,am verificat si reverificat de 3ori si voi inca raspundeti acelasi cacat,si pentru ce? doar sa mai faceti si voi un post in plus,atata tot!

Data viitoare ai grija cu limbajul si cu jignirile, iar cand ceri ajutorul da-ne toate detaliile, sau scriptul :)

 

Topic Inchis + 30 Warning Points!

242086.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.