Jump to content
  • 0

Problema


Blue

Question

PROBLEMA

SA-MP.RO

 

Problema intalnita (descriere): Am urmatoarea problema: daca nu restartez server-ul pe fiecare zi, unii jucatori au aceasta problema: ecranul li se face negru, au lag, iar la toti jucatorii dupa cum am mai precizat si in topicul anterior le dispar obiectele. 

Ero(area / rile) / warning-(ul / urile): -

Liniile de cod / sursa / script-ul: -

Imagini / Video (optional): O sa revin cu poze pe seara de la jucatori.

Ati incercat sa rezolvati singur?: Am incercat sa scot toate obiectele sa testez daca de la ele este, am scos, si sa dovedit a nu fi de la ele, la fel si cu textdraw-urile, la fel si cu diferite sisteme de (case/masini) le-am scos la fel. Nu imi pot da seama care ar fi problema de se produce LAG, Dispar obiecte, iar unor jucatori li se vede ecranul negru. Timmere nu am prea multe, le-am verificat pe toate am incercat sa le si scot unul cate unul sa vad daca jucatorii au aceasta problema, nu inteleg.

 

Tin sa precizez ca, comenzile le am pe ZCMD, si la fiecare inceput de comanda am definit string-ul: new string[256]; am inteles de la un prieten ca poate sa fie problema si de la string-uri deoarece sunt prea mari sau nu inteleg.

 

O sa revin pe seara cu poze cum vad unii jucatori "ecranul negru"...

Multumesc frumos si sper sa ma ajutati sa descoperim impreuna problema.

Edited by Blue
Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.