Jump to content
  • 0

Lag Server SAMP Hostat


CRISS

Question

De cand mi-am deschis serverul de SAMP pe host(acum cateva zile) este lag intr-una..playerii apar de mai multe ori AFK(toti) si dureaza 5 sec pana isi revine, se blocheaza uneori la /rac, numai merge bine chatul(scrii cv si dureaza 10+ sec pana apare in chat), este lag fff mare; si daca dau restart dupa aprox 1 ora iar incepe..Va rog mult sa ma ajutati ! Multumesc anticipat !

Link to comment
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

De cand mi-am deschis serverul de SAMP pe host(acum cateva zile) este lag intr-una..playerii apar de mai multe ori AFK(toti) si dureaza 5 sec pana isi revine, se blocheaza uneori la /rac, numai merge bine chatul(scrii cv si dureaza 10+ sec pana apare in chat), este lag fff mare; si daca dau restart dupa aprox 1 ora iar incepe..Va rog mult sa ma ajutati ! Multumesc anticipat !

1.Posibil ca gamemode-ul sa nu fie bine optimizat(ai multe timere, multe obiecte, multe variabile nefolositoare)

2.Posibil sa fie de la firma de host incearca sa suni la ei in cel mai rau caz i-a o firma serioasa.

 

1859311972_BANNER-GIREADAcopy-min.thumb.png.48e5e420ae2185dce5b244965a1d2601.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.