Jump to content

Cel mai bun scripter


Claudiul

Recommended Posts

Nu o sa gasesti pe nimeni aici, nu avem asa ceva.

Daca tu nu esti bun, nu inseamna ca si ceilalti sunt la fel.

P.S: Vezi ai jignit majoritatea personalului acestui forum, inclusiv moderatori. Te rog sa te calmezi cu aceste comentarii absurde, mereu se va gasi cineva sa iti arate ca nu esti asa de bun precum crezi.

Link to comment
Share on other sites

P.S: Vezi ai jignit majoritatea personalului acestui forum, inclusiv moderatori. Te rog sa te calmezi cu aceste comentarii absurde, mereu se va gasi cineva sa iti arate ca nu esti asa de bun precum crezi.

Doamne..unde am zis eu ca sunt bun? Ma vezi pe mine sa ma agit pe aici?

Nici macar nu ma mai ocup cu orice e legat de sa-mp, sunt aici doar de plictiseala.

Dar ca sa imi sustin comentariul te intreb ceva. Daca sunt asa de multi "pro" pe forumul asta de ce la Salonul Scripturilor vezi numai chestii de amatori?

Si nu am nimic cu staff-ul, candva mi-au fost prieteni si nu ei sunt de vina pentru ce am zis mai sus. Pur si simplu forumul e depasit de situatie.

Ce e drept ca tu te ocupi de el, raspunzi, ajuti, etc, nu am nimic de zis despre tine, dar tot nu e de ajuns.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

Doamne..unde am zis eu ca sunt bun? Ma vezi pe mine sa ma agit pe aici?

Nici macar nu ma mai ocup cu orice e legat de sa-mp, sunt aici doar de plictiseala.

Dar ca sa imi sustin comentariul te intreb ceva. Daca sunt asa de multi "pro" pe forumul asta de ce la Salonul Scripturilor vezi numai chestii de amatori?

Si nu am nimic cu staff-ul, candva mi-au fost prieteni si nu ei sunt de vina pentru ce am zis mai sus. Pur si simplu forumul e depasit de situatie.

Ce e drept ca tu te ocupi de el, raspunzi, ajuti, etc, nu am nimic de zis despre tine, dar tot nu e de ajuns.

Da, ai dreptate, aici sunt de acord cu tine. Dar mai sunt pe acolo cativa care stiu, dar nu se arata. (Parerea mea)

Daca e ceva discutam in privat :)

Apropo, Claudiu ai gresit categoria! Posteaza la "Comenzi Scripturi".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.