Jump to content
  • 0

Eroare fatala


BossDeBoss

Question

19 answers to this question

Recommended Posts

Deci,intrii in Modul tau si ii dai compile!Faci un SS pe 'Print Sc Sys Rq" este o tasta mai sus de delete(cu 2 butoane) si il pui in paint salvezi imaginea si o postezi aici.Ca sa stim ce sa facem...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Deci,intrii in Modul tau si ii dai compile!Faci un SS pe 'Print Sc Sys Rq" este o tasta mai sus de delete(cu 2 butoane) si il pui in paint salvezi imaginea si o postezi aici.Ca sa stim ce sa facem...

Tu iti bati joc de mine ! ti-am zis de 2 ori ca nu am ERORI ! Ti-o arata si a 3-a oara sau tu postezi sa faci posturi

help.png

Link to comment
Share on other sites

Pai ma nu postez sa fac posturi aiurea.Ti-am spus,sau cauta pe net eroarea nu posta neaparat daca nu ai cautat pe prietenul nostru goagle.

da goagle ! Moldovean ...

Dute ma si invata scripting si dupa dai RELPLY. Daca poti sa ma ajuti bine. Eu nu am venit sa imi spui sa caut pe goagle !Stiam si eu asta

Link to comment
Share on other sites

1 . este din gamemod ! L-ai bulit / Sau era bulit !

2 . poate ai pus ceva tu gresit in el ! sau e pus ceva gresit in el diferite chesti..

3. Daca nu ai facut nu nimica trebe sa cauti cu atentie ! in TOT Gamemodul ! Ceea ce nu cred ca are rost.. daca e de pe net gamemodul !

Link to comment
Share on other sites

Incearca asta:

http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=291018

De aste nu stiam :))  Multumesc ,  Ai + 1 de la mn !

Ps : Nu stiam ca nu am avut nevoie .. dar poata oi avea nevoie vrodata :)

PS2 : Asteptam raspuns sa vedem daca ai rezolvat ceva !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.