Jump to content

Putin ajutor!


kazoo22

Recommended Posts

Salutare membrii ai comunitatii SA-MP.RO.Vreau sa va intreb daca imi puteri spune/oferi un program pentru aflarea parolelor WinRAR.Cel care imi v-a da ii raman dator vandut  :))

O metoda pentru a afla parolele de la winrar este decriptarea lor, asta dureaza ZECI DE ANI. ( Cel putin asa era cand am incercat eu )

Link to comment
Share on other sites

Nu ai cum sa spargi parola de winrar ma inervati voi astia sa aflati parolele singurul mod de a afla o parola e cand cineva se logheaza pe facebook remeber my [eventual voi sa dati] si dupa ce isi da delog ramane parola dupa umblati undeva si dispare stelutele si va apare parola dar in ziua de azi si o baba care are facebook se ascunde de asta si cand se logheaza dezbifeaza chestia cu "remember my".

Link to comment
Share on other sites

Nu ai cum sa spargi parola de winrar ma inervati voi astia sa aflati parolele singurul mod de a afla o parola e cand cineva se logheaza pe facebook remeber my [eventual voi sa dati] si dupa ce isi da delog ramane parola dupa umblati undeva si dispare stelutele si va apare parola dar in ziua de azi si o baba care are facebook se ascunde de asta si cand se logheaza dezbifeaza chestia cu "remember my".

Ce legatura are ce ai scris tu cu intrebarea lui? De unde pana unde facebook?

On: Nu cred ca exista asa ceva, cel putin nu public.

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.