Jump to content

Drift World Roleplay | Teste


Rock

Recommended Posts

Poate ati vazut topicul meu anterior(sau poate nu) in care am vorbit despre Drift World Roleplay, serverul la care lucrez in momentul asta.

Acum e aproape gata de o varianta beta dar are nevoie de cateva teste, am vorbit cu Vyorel pentru un host sa il pun sa vad cum se comporta si ce probleme are si evident am nevoie de cateva persoane care sa ma ajute sa fac asta.

Testele nu vor dura mult, 10-15 minute pe zi maxim.

Acum, in functie de timpul care il am liber sa lucrez la el, am aproximat ca va fi gata cam pe marti/miercuri pentru primele teste.

Cine se ofera sa posteze aici si sa imi trimita un pm cu id-ul.

Multumesc.

Nu mai am nevoie de oameni, s-au oferit deja 5 persoane, daca voi mai avea nevoie voi posta aici.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

Astept pm cu id-urile voastre.

Nu pot spune o ora exacta pentru ca depinde de multe chestii..poate nu sunt eu acasa, poate nu am terminat ce am de facut la el, poate apar alte probleme pe parcurs, etc.

Daca sunteti pe mess va anunt eu dinainte cand trebuie sa fiti gata.

(Inca mai caut testeri)

Cei care ati participat la teste, daca veti juca pe server veti primii rankul special de Beta Tester si veti avea acces la mai multe facilitati decat userii normali.

Just Rock

Link to comment
Share on other sites

  • WopsS locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. For more details you can also review our Terms of Use and Privacy Policy.